• Kategorie
  • Szukaj
  • Splittery

Splittery optyczne umożliwiją podział mocy optycznej sygnalu wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Typ: 1 x 16 (mini typ) Standard: G.657A Złącza: SC/APC - SC/APC
98.00
szt. Do przechowalni
Splittery optyczne umożliwiją podział mocy optycznej sygnalu wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Typ: 1 x 16 (mini typ) Standard: G.657A
69.00
szt. Do przechowalni
Splittery optyczne umożliwiją podział mocy optycznej sygnalu wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Typ: 1 x 16 (mini typ) Standard: G.657A Złącza: SC/PC - SC/PC
118.00
szt. Do przechowalni
Splittery optyczne umożliwiją podział mocy optycznej sygnalu wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Typ: 1 x 4 (mini typ) Standard: G.657A
34.00
szt. Do przechowalni
Splittery optyczne umożliwiją podział mocy optycznej sygnalu wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Typ: 1 x 4 (mini typ) Standard: G.657A Złącza: SC/APC - SC/APC
48.00
szt. Do przechowalni
Splittery optyczne umożliwiją podział mocy optycznej sygnalu wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Typ: 1 x 4 (mini typ) Standard: G.657A Złącza: SC/PC - SC/PC
54.00
szt. Do przechowalni
Splittery optyczne umożliwiją podział mocy optycznej sygnalu wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Typ: 1 x 8 (mini typ) Standard: G.657A
48.00
szt. Do przechowalni
Splittery optyczne umożliwiją podział mocy optycznej sygnalu wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Typ: 1 x 8 (mini typ) Standard: G.657A Złącza: SC/APC - SC/APC
66.00
szt. Do przechowalni
Splittery optyczne umożliwiją podział mocy optycznej sygnalu wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Typ: 1 x 8 (mini typ) Standard: G.657A Złącza: SC/PC - SC/PC
45.00
szt. Do przechowalni