• Kategorie
  • Szukaj
  • Podkładki pod myszki Poznań

Podkładki pod myszy

Szukasz dobrych podkładek pod mysz ?

Jeśli szukasz idealnej podkładki pod mysz do swojego biurka czy stanowiska pracy lub do gier, to w naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór podkładek, które mamy dostępne od ręki. Podkładki pod mysz to element który może zwiększyć estetykę stanowiska mając na celu płynniejsze i bardziej precyzyjne poruszanie się myszą po naszym ekranie. W naszej ofercie znajdziesz podkładki materiałowe, jak również wykonane z tworzywa sztucznego które zapewnią wygodną powierzchnię dla myszy.

Podkładki materiałowe

Podkładki materiałowe, które znajdują się w naszej ofercie, charakteryzują sięmiękką i przyjemną powierzchnię, to właśnie dzięki niej mysz jest w stanie przesuwać się płynnie i cicho. Podkładki materiałowe wykonane są z materiałów takich jak, mikrofibra, bawełna, ale również z wielu rodzajów gumy. Często podkładki materiałowe posiadają warstwę antypoślizgową która ma zadanie utrzymać podkładkę w wyznaczonym przez nas miejscu.

Podkładki z tworzywa sztucznego

Podkładki z tworzywa sztucznego to natomiast idealne rozwiązanie dla osób której potrzebują podkładki z płaską powierzchnią i odporną na ścieranie. Często wykonane są z wysokiej jakości poliwęglanu, poliestru czy innych tworzyw sztucznych, wykorzystanie tych materiałów wpływa na trwałość i odporność na różnego typu uszkodzenia mechaniczne. Podkładki te cechują się również łatwością czyszczenia.

Jaką podkładkę wybrać ?

W przypadku wyboru podkładki pod mysz powinniśmy zwrócić uwagę na powierzchnię podkładki, która jest gładka i nie powoduje oporu dla myszy. Warto również dowiedzieć się czy wybrana przez nas podkładka jest łatwa w czyszczeniu i odporna na zabrudzenia. Ostatnim ważnym czynnikiem jest rozmiar naszej podkładki, powinien on być dopasowany do wielkości twojego biurka czy stanowiska pracy.

Duża czy mała podkładka ?

W naszej ofercie znajdziesz podkładki pod mysz o różnych wymiarach, od małych podkładek20x20 cm, przez średnie, aż po duże których wymiary sięgają nawet 90x45 cm. Dzięki temu jesteś w stanie wybrać idealnie dopasowaną podkładkę pod twoje preferencje i stanowisko. Znajdziesz u nas również podkładki o nieregularnym kształcie dla osób, sprawdzą się one idealnie u osób które potrzebują niestandardowych rozwiązań.

Jeżeli potrzebujesz porady w doborze odpowiedniego rozwiązania, zgłoś się do specjalistów ze sklepu komputerowego ITMAG.

 

Podkładka Esperanza Ergonomiczna szara
Produkt niedostępny
Sztywna duża podkładka GAMINGOWA+BAG 34x28cm
Produkt niedostępny
  • Producenci