• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Enermax

Enermax ETS-N31 to wieża chłodnicza z wentylatorem 92 mm do chłodzenia kompaktowych systemów PC.
99.00
szt. Do przechowalni
Seria Enermax MAXPRO II jest jedną z długotrwałych serii zasilaczy firmy Enermax. Zasilacze MAXPRO II są przeznaczone do 24-godzinnej ciągłej pracy w temperaturze otoczenia 40 ° C.
279.00
szt. Do przechowalni
ETS-T50 AX Silent Edition to wydajna chłodnica procesora z 14-centymetrowym wentylatorem wysokociśnieniowym z opatentowaną technologią Twister-Lager ™. Niska prędkość maksymalna 1000 obr / min zapewnia cichą pracę nawet przy pełnym obciążeniu.
239.00
szt. Do przechowalni
ENERMAX ETS-F40-FS ARGB oferuje doskonałą wydajność chłodzenia do 200W TDP. Cztery asymetryczne rurki cieplne 6 mm z Heat Pipe Direct Touch zapewniają najlepszą kompatybilność z pamięcią RAM i szybki transfer ciepła.
219.00
szt. Do przechowalni
ETS-T50 AX ARGB to nie tylko wydajne chłodzenie procesora, ale także imponujące adresowalne podświetlenie RGB. Pięć 6-milimetrowych rurek cieplnych w połączeniu z innowacyjnymi technologiami optymalizacji przepływu powietrza zapewnia wydajność chłodzenia
279.00
szt. Do przechowalni
ENERMAX ETS-F40-FS Silent Edition oferuje doskonałą wydajność chłodzenia do 200W TDP. Czysty minimalistyczny design oferuje najlepszą cenę bez utraty wydajności.
179.00
szt. Do przechowalni
ENERMAX ETS-F40-FS Solid Black zapewnia doskonałą wydajność chłodzenia do 200W TDP.
199.00
szt. Do przechowalni
AQUAFUSION to wielofunkcyjna chłodziarka wodna procesora z indywidualnie sterowanymi diodami LED RGB. Blok wodny RGB jest wyposażony w trójwymiarową warstwę z Aurabelt ™, która zapewnia wyjątkowe efekty świetlne.
549.00
szt. Do przechowalni
LIQMAX III ARGB All-in-One Układ chłodzenia cieczą CPU z oświetleniem RGB. Akrylowy blok wodny jest wyposażony w konstrukcję Aurabelt ™, która zapewnia wspaniałe efekty świetlne.
569.00
szt. Do przechowalni
Seria wentylatorów SquA RGB z adresowalnymi diodami RGB jest wyposażona w kwadratową ramkę obsługiwaną przez technologię ENERMAX LED LIGHTING, która zapewnia niezwykle jasne i równomierne oświetlenie.
239.00
szt. Do przechowalni
Wentylator T.B.RGB wykorzystuje ekskluzywną technologię ENERMAX LED LIGHTING, która zapewnia niewiarygodnie jasne i równomierne oświetlenie RGB.
349.00
szt. Do przechowalni
CYBERBRON to zasilacz z certyfikatem 80 PLUS® Bronze z najwyższej jakości japońskimi kondensatorami elektrolitycznymi 105 ° C zapewniającymi doskonałą niezawodność.
279.00
szt. Do przechowalni