• Kategorie
  • Szukaj
  • Dyski SSD

Dysk SSD to nośnik półprzewodnikowy, który od dysku twardego różni się budową i szybkością zapisu oraz odczytu danych. Do tworzenia SSD wykorzystuje się pamięci NAND flash, którą używa się także przykładowo w pendrivach lub kartach pamięci microSD. Jeśli interesują Cię wysokiej jakości dyski SSD, zachęcamy do zapoznania się z ofertą. 

Dysk SSD Goodram CX400 Gen. 2 512GB
Dysk SSD Goodram CX400 Gen. 2 512GB
Produkt niedostępny

Funkcjonalny dysk SSD

Atutem dysków SSD jest ich szybkość. Bardzo dobrze sprawdzają się jako nośnik dla systemu operacyjnego, aplikacji albo gier. Wówczas Windows uruchamia się o wiele szybciej. Praca w systemie, który zainstalowano na dysku SSD to gwarancja komfortu użytkowania. Umożliwia sprawne kopiowanie plików, błyskawiczne otwieranie programów i folderów, pozwala na płynne działanie gier.

ITMAG - wysokiej klasy sprzęt

W ofercie sklepu ITMAG znajdziecie profesjonalny sprzęt posiadający zaawansowane rozwiązania technologiczne. Ponadto wyróżnia się trwałością i funkcjonalnością na najlepszym poziomie. Dostępne są tutaj różnego typu dyski do komputerów, jak również akcesoria do dysków.

Dlaczego warto skorzystać z oferty proponowanej przez sklep komputerowy w Poznaniu ITMAG? Oferujemy wydajne oraz niezawodne urządzenia, które spełniają najwyższe standardy. Gwarantujemy rzetelne doradztwo podczas realizacji zakupu. Nasza kompetentna obsługa zawsze stara się dopasować najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązanie. Jeśli potrzebna Ci pomoc w wyborze sprzętu, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Za nasze produkty proponujemy atrakcyjne ceny, a zamówiony towar szybko i sprawnie dostarczamy pod wskazany adres. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym!

  • Producenci