• Kategorie
  • Szukaj
  • Artykuły czyszczące Poznań

Profesjonalne środki czystości

Artykuły czyszczące to nieodłączny element wyposażenia każdego kto używa wszelkich urządzeń elektronicznych, jak i komputerów czy laptopów. W sklepie komputerowym ITMAG znajdziesz szeroki wybór środków czystości, które przydadzą się każdemu, w pielęgnacji urządzeń elektronicznych. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko profesjonalne środki czyszczące, lecz również prostsze produkty takie jak ściereczki czy sprężone powietrze.

Środki czyszczące - jakie i do czego ?

Środki czyszczące to produkty, które zostały specjalnie opracowane w celu bezpiecznego wyczyszczenia urządzeń elektronicznych. W naszym sklepie znajdziesz wszelkie środki czystości służące do pielęgnacji urządzeń, w zależności od rodzaju urządzenia.
Częścią naszej oferty są również artykuły do czyszczenia urządzeń mobilnych. Do nich właśnie oferujemy specjalne ściereczki które są miękkie i delikatne, dzięki czemu nie pozostawimy żadnych smug a tym bardziej rys.

Sprężone powietrze - przydatne ?

Sprężone powietrze to bardzo popularny produkt w ostatnim czasie. Jest ono bardzo przydatne do usuwania kurzu z trudno dostępnych miejsc np. w klawiaturach, myszkach czy obudowach. Jest przy tym bardzo bezpieczne i skuteczne w stosunku do swojej niskiej ceny.

Chusteczki nawilżane - skuteczne ?

Chusteczki nawilżane, to również bardzo ciekawa opcja jeśli chodzi o czyszczenie sprzętu elektronicznego, są one przechowywane w specjalnym opakowaniu w którym pozostają nawilżone specjalnym nieszkodliwym dla naszych urządzeń płynem, który radzi sobie doskonale z wszelkimi niechcianymi śladami użytkowania nie rysując przy tym urządzenia.

Oprócz wymienionych wyżej produktów znajdziesz tu również wszelkiego rodzaju płyny, pianki czy żele które sprawdzą się idealnie do czyszczenia wszelkiego rodzaju ekranów LCD i LED, ściereczki z różnych materiałów w tym antystatyczne, które dają sobie radę w najtrudniejszych miejscach,specjalne płyny do czyszczenia obudów, czy różnego rodzaju płyny odtłuszczające.

Jeżeli potrzebujesz porady w doborze odpowiedniego rozwiązania, zgłoś się do specjalistów ze sklepu komputerowego ITMAG.

 

  • Producenci