• Dostawa

Szeroki Wybór Form Dostawy w ITMAG.PL

W sklepie internetowym ITMAG.PL stawiamy na elastyczność i wygodę naszych klientów, dlatego oferujemy różnorodne opcje dostawy, które pozwalają dostosować proces odbioru zamówionego towaru do własnych preferencji i potrzeb. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem dostaw kurierskich, paczkomatów, czy preferujesz odbiór osobisty, w ITMAG.PL znajdziesz rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań. Oto obowiązujące formy dostawy w naszym sklepie.

1. Kurier DPD - Szybka i Bezbłędna Dostawa

Kurier DPD to wybór dla tych, którzy cenią sobie szybkość i bezpieczeństwo dostaw. Nasza oferta obejmuje także dostawę do punktów odbioru osobistego, co daje Ci dodatkową wygodę, np. możesz odebrać zamówienie w pobliskim sklepie Żabka.

2. Paczkomaty InPost - Wygoda na Wyciągnięcie Ręki

Jeśli preferujesz paczkomaty, w ITMAG.PL mamy tę opcję. Paczkomaty InPost to praktyczna forma dostawy, która pozwala odebrać zamówienie o dowolnej porze dnia i nocy, z wykorzystaniem automatu paczkomatowego.

3. Orlen Paczka - Wybór Przy Okazji Tankowania

Orlen Paczka to wygodna opcja dostawy, zwłaszcza dla osób, które często tankują na stacjach Orlen. Możesz odebrać zamówienie podczas swojego kolejnego tankowania.

4. Kurier DHL - Globalna Dostawa na Wyciągnięcie Ręki

Kurier DHL to wybór dla tych, którzy cenią sobie globalne możliwości dostawy. Ta opcja obejmuje także dostawę do punktów odbioru osobistego, np. sklepów Żabka.

5. Kurier UPS - Szybkość i Bezpieczeństwo

Kurier UPS to kolejna opcja, zapewniająca szybkość i bezpieczeństwo dostaw. Możesz także wybrać dostawę do punktów odbioru osobistego.

6. Odbiór Osobisty - Poznań - Świerczewo

Dla klientów z Poznania i okolic mamy również możliwość odbioru osobistego. W naszym punkcie odbioru w Poznaniu - Świerczewo, możesz odebrać zamówienie osobiście.

Zapłać Przed Odbiorem

W przypadku zakupów dokonywanych przez stronę internetową obowiązuje przedpłata. To oznacza, że dokonujesz płatności za zamówienie przed odbiorem towaru. Ta forma płatności jest wygodna i bezpieczna, zapewniając Ci pewność, że zamówienie jest opłacone i gotowe do dostarczenia.

Odbiór Osobisty

Jeżeli wybraliście odbiór osobisty jako sposób dostawy, zostaniecie o tym poinformowani drogą mailową wraz ze zmianą statusu zamówienia. Dzięki temu zawsze wiecie, kiedy możecie odebrać zamówiony towar. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym sklepem.

Punkt odbioru (Świerczewo) - Google maps

W ITMAG.PL troszczymy się o to, aby proces dostawy był jak najbardziej wygodny i bezproblemowy dla naszych klientów. Dlatego dajemy Wam możliwość wyboru spośród wielu różnorodnych opcji dostawy, które pozwalają dostosować proces odbioru zamówienia do Waszych preferencji. Dołącz do naszych zadowolonych klientów i wybierz formę dostawy, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania!