• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - D-Link - urządzenia sieciowe

D-Link to producent rozwiązań sieciowych takich jak routery, routery mobilne, routery GSM, Switche, karty sieciowe.
Specyfikacja Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę ( morze) 42 szt. Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę (powietrze) 42 szt. Długość bru...
449.00
szt. Do przechowalni
Przełącznik o prędkości magistrali wynoszącej 56 Gb/s, wyposażony w 28 gniazd sieciowych 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T oraz 4 gniazda SFP.
2885.00
szt. Do przechowalni
Moduł firmy D-Link. Standard obudowy SFP+ ze złączem LC Duplex. Prędkość połączenia : 10Gbps. Długość fali 1310 nm. Napięcie zasilania 3.3V. Kompatybilny z : IEEE802...
2899.00
szt. Do przechowalni
Specyfikacja Kolor produktu Czarny Możliwości montowania w stelażu Nie Certyfikaty CE FCC RoHS Napięcie wejściowe DC 5 V Prąd wejśc...
142.00
szt. Do przechowalni
Specyfikacja Kolor produktu Czarny Możliwości montowania w stelażu Nie Przycisk reset Tak Napięcie wejściowe DC 5 V Prąd wejściowy ...
184.00
szt. Do przechowalni
Specyfikacja Szerokość 140mm Długość 50mm Wysokość 100mm
677.00
szt. Do przechowalni
Switch wyposażony w 5 portów 10/100/1000 Mbps. Prędkość magistrali 10 Gbps, przepustowość 7.44 mpps, rozmiar tablicy adresów MAC 2000 wpisów.
409.00
szt. Do przechowalni
Specyfikacja Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) CE Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju Tak Diody LED Tak Kolor produ...
325.00
szt. Do przechowalni
Specyfikacja Kolor produktu Czarny Diody LED Tak Typ obudowy Desktop / RACK (uchwyty w komplecie) Wbudowany wentylator Nie Zasilani...
730.00
szt. Do przechowalni
Specyfikacja Szerokość 280mm Długość 70mm Wysokość 330mm
648.00
szt. Do przechowalni
Specyfikacja Układ Sześcian Kolor produktu Czarny Typ mocowania Sufit/ściana/biurko Rodzaj zasilania Prąd przemienny Głębokość prod...
255.00
szt. Do przechowalni
Wzmacniacz sygnału firmy D-Link. Architektura sieci IEEE 802.11 b/g/n, szybkość transmisji 300 Mb/s. Urządzenie posiada jeden port sieciowy 10/100 Mb/s.
150.00
szt. Do przechowalni
  • Producenci