• Kategorie
  • Szukaj
  • Myszki przewodowe Poznań

Myszki przewodowe

Myszka przewodowa to jedno z najpopularniejszych akcesoriów do komputera, umożliwia ona precyzyjną kontrolę nad kursorem. W sklepie komputerowym ITMAG oferujemy wiele myszy przewodowych, są one dostępne od ręki w różnych cenach oraz każda przeznaczona jest do różnych zastosowań.

Myszki komputerowe przewodowe – Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?

Przy zakupie myszy przewodowej powinniśmy zwrócić uwagę na typ myszy, sensor, liczbę przycisków i rozdzielczość DPI.
W sklepie ITMAG w Poznaniu można znaleźć różne typy myszy przewodowych, z różnymi sensorami, liczbą przycisków i rozdzielczością. Mysz optyczne mają wbudowaną diodę LED, która ma zadanie świecić na powierzchnię na której znajduje się myszka, dzięki czemu śledzi informacje o ruchu urządzenia. Myszy laserowe działają podobnie lecz zamiast diody LED wykorzystują laser, który jest w stanie skanować powierzchnię z większą dokładnością.
Liczba przycisków to aspekt którego również nie powinniśmy pomijać ze względu na to do czego myszka będzie eksploatowana, może mieć mniej lub więcej przycisków. Dla użytkowników myszki w domu czybiurze wystarczy mysz z dwoma przyciskami ze scrollem pomiędzy, dla użytkowników zaawansowanych programów czy graczy mysz wieloma programowalnymi przyciskami może być lepszym wyborem.
Rozdzielczość DPI (dots per inch) jest to parametr który określa dokładność myszy. Im ta rozdzielczość jest wyższa tym mysz jest bardziej precyzyjna i reaguje na drobniejsze ruchy użytkownika. W naszej ofercie znajdziesz myszy o różnej rozdzielczości, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Czy myszy przewodowe są lepsze od bezprzewodowych?

Na to pytanie niestety nie ma odpowiedzi TAK lub NIE, ponieważ wybór pomiędzy nimi jest bardzo uwarunkowany do czego w danym momencie potrzebujemy myszki. Myszki przewodowe są tańsze i precyzyjne i bardziej niezawodne, lecz myszy bezprzewodowe z kolei są droższe lecz przy tym wygodniejsze i przenośne.

Myszka do komputera przewodowa - jakie są jej rodzaje?

W naszym sklepie możesz znaleźć różne rodzaje myszy przewodowych, mogą to być myszy biurowe, myszy gamingowe, a nawet ergonomiczne które zostały zaprojektowane z myślą o całkowitym komforcie pracy biurowej.
Niektóre modele są dodatkowo wyposażone w różne przyciski z funkcją programowania do wykonania wybranych przez nas funkcji, może być to przydatne dla użytkowników programów graficznych oraz dla graczy.

Gamingowe myszy przewodowe

Myszy przewodowe są bardzo popularne w środowisku graczy. W naszym sklepie znajdują się specjalne myszki gamingowe, które charakteryzują się wysoką precyzją, szybką reakcją i niezawodnością. Myszki gamingowe często mają wysoką rozdzielczość DPI, dzięki temu pozwalają na płynną i precyzyjną kontrolę w grach, dodatkowo wyposażone są w dodatkowe programowalne przyciski które można wykorzystać do różnych funkcji w naszej ulubionej grze.

Jeżeli potrzebujesz porady w doborze odpowiedniego rozwiązania, zgłoś się do specjalistów ze sklepu komputerowego ITMAG.

 

Mysz gamingowa HIRO Aero V2
Mysz gamingowa HIRO Aero V2
Produkt niedostępny
WhiteShark Mysz dla graczy duża LANCELOT HIT
WhiteShark Mysz dla graczy duża LANCELOT HIT
Produkt niedostępny
ESPERANZA mysz dla graczy Sniper 3200DPI
ESPERANZA mysz dla graczy Sniper 3200DPI
Produkt niedostępny
Mysz Logitech M500S kablowa czarna USB
Mysz Logitech M500S kablowa czarna USB
Produkt niedostępny
  • Producenci