• Kategorie
  • Szukaj
  • Podstawki chłodzące Poznań

Podstawki chłodzące pod laptopy

Podstawki chłodzące pod laptopa to urządzenia, które mocno zyskały na popularności w ostatnim czasie. Szczególnie przydatne są dla osób, które intensywnie korzystają ze swojego laptopa dzięki czemu ten narażony jest na nagrzewanie się i wysokie temperatury. W sklepie komputerowym ITMAG znajdziesz szeroką gamę podstawek chłodzących, wszystkie modele różnią się od siebie przepływem powietrza, rozmiarem wentylatorów, poziomem hałasu i kątem nachylenia.

Jaką podstawkę chłodzącą pod laptopa wybrać ?

Przepływ powietrza to najważniejszy parametr wśród podkładek chłodzących. Im większy jest przepływ powietrza tym lepiej chłodzony będzie nasz laptop. W naszej ofercie znajdują się podkładki chłodzące o różnych sposobach przepływu powietrza, z otworami wentylacyjnymi, czy z dodatkowymi wentylatorami.

Regulowany kąt nachylenia to również bardzo ważny czynnik na który powinniśmy zwrócić uwagę i odpowiada on za komfort pracy. Im większy jest kąt nachylenia, tym wygodniej będzie ci się pracować na laptopie, będąc przy tym efektywniej wentylowanym.

Rozmiar wentylatorów to parametr który istotnie wpływa na wydajność podstawki chłodzącej. Podczas wyboru podkładki należy zwrócić uwagę na rozmiar zainstalowanych wentylatorów, im są one większe tym przepływ powietrza będzie lepszy, lecz pamiętajmy o tym, że rozmiar wentylatorów powinien być dostosowany do wielkości laptopa.

Poziom hałasu to ostatni, lecz wciąż istotny parametr na który powinniśmy zwrócić uwagę podczas wyboru podstawki. Im cichsza będzie podstawka tym korzystanie z naszego laptopa będzie bardziej komfortowe. W naszym sklepie znajdziesz modele podstawek z różnym poziomem hałasu. Od praktycznie bezgłośnych po te których nie da się nie słyszeć. Poziom hałasu wyrażany jest w decybelach i najczęściej zależy od rozmiaru zainstalowanych wentylatorów i ich wydajności.

Wygląd podkładek chłodzących

W sklepie komputerowym ITMAG znajdziesz podkładki pod laptopa o różnym designie, od tych zwykłych minimalistycznych, aż po ciekawsze w innych kształtach. Podkładki pod laptopa często wyposażone są w ciekawe oświetlenie RGB które doda charakteru dla każdego stanowiska.

Jeżeli potrzebujesz porady w doborze odpowiedniego rozwiązania, zgłoś się do specjalistów ze sklepu komputerowego ITMAG.

 

  • Producenci