• Kategorie
  • Szukaj
  • Kable światłowodowe

Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: SC/UPC - ST/UPC Standard: OM2 Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 3 m
19.00
szt. Do przechowalni
Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: LC/UPC - SC/APC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 20 m
21.00
szt. Do przechowalni
Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: LC/UPC - SC/UPC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 0.5 m
14.00
szt. Do przechowalni
Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: SC/UPC - SC/UPC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 7 m
10.00
szt. Do przechowalni
Kabel światłowodowy o długości 2 m. Kabel posiada złącza z jednej strony: 2 x LC wielomodowy oraz 2 x SC wielomodowy z drugiej.
29.00
szt. Do przechowalni
Patchcord światłowodowy o długości 2 m. Średnica kabla 3 mm. Kabel posiada dwa złącza: Duplex LC oraz Duplex LC.
29.00
szt. Do przechowalni
Patchord światłowodowy LC - LC, o długości 3 m. Typ światłowodu: Wielomodowy. Rodzaj włókna: OM3, 50/125. Maksymalna prędkość transmisji danych: 10 Gb/s.
57.00
szt. Do przechowalni
Patchcord optyczny Flat Drop. Złącza: SC/PC - SC/PC. Długość kabla: 50 m.
33.00
szt. Do przechowalni
Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: SC/UPC - SC/UPC Standard: OM2 Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 2 m Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex |
19.00
szt. Do przechowalni
Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: FC/APC - SC/APC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 15 m
14.00
szt. Do przechowalni
Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: FC/APC - SC/APC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 5 m
13.00
szt. Do przechowalni
  • Producenci