• Kategorie
  • Szukaj
  • Kable i adaptery VGA/D-SUB

Kable VGA są odpowiedzialne za transmisję sygnału komputerowego. Poprzez wykorzystanie specjalnego rdzenia zmniejsza się pole zakłóceń magnetycznych, dzięki czemu kabel VGA minimalizuje straty sygnału także na większych odległościach. Pozwala to na poprowadzenie kabla posiadającego długość nawet 10 lub 20 metrów i zapewnić sobie wysoką jakość obrazu. Kable VGA odpowiadają za analogową transmisję obrazu, przykładowo do rzutnika albo monitora.

Kiedy warto zamówić kable VGA?

Kable VGA są świetnym rozwiązaniem, jeżeli potrzebujemy przesyłać obraz na spore odległości. Skorzystają z niego osoby, które chcą połączyć dwa monitory lub rzutnik i znajdujący się w sporej odległości laptop. Jeśli poszukujesz kabli od sprawdzonych producentów, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Sprawdź parametry proponowanych przez ITMAG urządzeń, by móc zamówić to, co najbardziej Ci odpowiada. 

Złóż zamówienie w ITMAG

W ITMAG znajdziesz kable VGA oraz wiele innych produktów, w tym kable do komputera. Nasz sklep komputerowy z Poznania zapewnia duży wybór urządzeń peryferyjnych, rozwiązań sieciowych, części komputerowych. Oferowany sprzęt objęty jest gwarancją. Do naszych usług należy również diagnoza i naprawa komputerów. 

Dlaczego warto zamawiać u nas? Posiadamy szeroki asortyment produktów, mamy duże doświadczenie i wyróżnia nas znakomita znajomość branży. Zapewniamy profesjonalne doradztwo podczas realizacji zakupu, dlatego możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie, jeśli potrzebujesz porady. Wyjaśnimy również wszystkie szczegóły związane z procesem zamówienia. Dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Wszystko zamówisz w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy również sprawną i bezpieczną wysyłkę towaru pod wskazany adres. 

  • Producenci