• Kategorie
  • Szukaj
  • Ładowarki

W ITMAG zamówisz profesjonalne ładowarki do telefonów. Jeżeli zależy nam, by telefon mógł nam posłużyć jak najdłużej, powinniśmy troszczyć się o żywotność baterii - nie dopuszczać do rozładowywania, jak również odłączać urządzenie, kiedy bateria jest już w pełni naładowana. Wśród naszych propozycji znajdują się wysokiej klasy ładowarki do telefonów, w tym do smartfonów, Iphonów, Ipadów oraz innych urządzeń. Posiadamy także ładowarki samochodowe.

Funkcjonalne ładowarki do telefonów

Ładowarki do telefonów gwarantują urządzeniom dostęp do źródła ładowania. Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja Quick Charge zapewniająca ładowanie telefonów cztery razy szybciej niż zwykle. Niektóre ładowarki mają kilka portów USB, co umożliwia podłączenie wielu urządzeń i ładowanie ich w tym samym czasie. Posiadają również różnego rodzaju zabezpieczenia - przeciwprzepięciowe, przeciwprzeciążeniowe, przeciwzwarciowe, termiczne. Przed złożeniem zamówienia sprawdź opis produktu oraz jego parametry techniczne, by wybrać najodpowiedniejsze dla siebie rozwiązanie.

Komfort użytkowania

Ładowarki do telefonów oraz innych urządzeń posiadają kompaktowe rozmiary, dlatego bez problemu można schować je do plecaka, torby lub torebki. To urządzenie, które warto mieć ze sobą, zwłaszcza gdy przez dłuższy czas nie ma nas poza domem. Wówczas w krótkim czasie możemy naładować nasz smartfon lub tablet i móc znów go użytkować.

Zapraszamy do ITMAG

Sklep komputerowy z Poznania ITMAG oferuje ładowarki do smartfonów i innych urządzeń o wysokiej wydajności, niezawodne i trwałe. Wybierz ładowarkę, która będzie kompatybilna z Twoim urządzeniem o parametrach, które potrzebujesz. Za nasze produkty oferujemy atrakcyjne ceny, gwarantujemy także sprawną dostawę towaru pod wskazany adres. 

  • Producenci