• Naprawa Laptopów i Komputerów Poznań

Szukasz miejsca, gdzie realizowana jest fachowa naprawa laptopów w Poznaniu? Zachęcamy do odwiedzenia salonu ITMAG. Nasz serwis laptopów, komputerów stacjonarnych i notebooków zapewnia diagnozę oraz naprawę sprzętu komputerowego. Na życzenie klienta wykonujemy również konfiguracje oraz instalacje oprogramowania. Do usług firmy należy także czyszczenie laptopów, wymiana/dołożenie dysku lub pamięci RAM, konserwacja układu chłodzenia procesora i karty graficznej. Wykonujemy też wiele innych prac - skontaktuj się z nami, jeśli masz inny problem ze sprzętem i potrzebna Ci profesjonalna pomoc.
naprawa-laptopow.jpg

Naprawa laptopów Poznań - pełen profesjonalizm

Osoby, które chcą skorzystać z usług konfiguracji zamówionego sprzętu, zachęcamy do zgłoszenia się wraz z numerem zamówienia poprzez maila, telefon lub stacjonarnie. Zweryfikujemy możliwość konfiguracji danego urządzenia i określimy wycenę, a także podamy w przybliżeniu termin realizacji zlecenia.

Nasz serwis laptopów, komputerów stacjonarnych i notebooków w Poznaniu umożliwia również wysyłkę sprzętu w celu naprawy. To rozwiązanie skierowane do klientów, którzy nie mają możliwości pojawienia się w salonie osobiście. Wówczas należy wypełnić formularz i skierować wysyłkę na nasz adres ul. Worcella 11, 61-419 Poznań wraz z dopiskiem "Serwis odpłatny - naprawa do wyceny".

Naprawa sprzętu komputerowego - cennik

Jeśli potrzebna Ci rzetelna naprawa laptopów, notebooków, komputerów stacjonarnych lub innego sprzętu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Każde nowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem. Ponadto gwarantujemy profesjonalne doradztwo. Bogate doświadczenie oraz wiedza merytoryczna na najwyższym poziomie pozwala nam dopasować rozwiązanie, które w przypadku danego klienta będzie najkorzystniejsze.

W sytuacji kompleksowej obsługi jesteśmy w stanie zaproponować zniżkę, jeśli jednak naprawa jest skomplikowana, jej cena może być nieco wyższa.

Aktualny cennik dostępny tutaj.

Pomożemy Ci odzyskać sprawność Twojego sprzętu

Kiedy nasz sprzęt odmawia posłuszeństwa, szukamy szybkiej oraz skutecznej pomocy. Z komputera korzystamy zwykle na co dzień, często służy nam nie tylko do rozrywki, ale również do pracy oraz nauki. Jednak różnego rodzaju awarie, usterki oraz uszkodzenia mogą zdarzyć się każdemu. Tego rodzaju sytuacje są zazwyczaj stresujące, zwłaszcza gdy na komputerze znajdują się ważne dla nas dane, a niedziałający sprzęt utrudnia nam dokończenie ważnego projektu realizowanego w pracy, w szkole lub na uczelni. 

Wówczas warto zgłosić się do sprawdzonego serwisu, w którym otrzymamy profesjonalną pomoc. Nasz punkt w Poznaniu służy fachowym wsparciem - szybko zdiagnozujemy Twój problem ze sprzętem i zaproponujemy Ci rozwiązanie, które możemy w danej sytuacji zastosować. Następnie wspólnie ustalimy dalszy plan działań oraz cennik za wykonane za usługi.