• Kategorie
  • Szukaj
  • Ściereczki

Chusteczki czyszczące nawilżone, do ekranów, 100 szt.
14.00
szt. Do przechowalni
Green Clean Szpatułki Non Full Frame - 4 kpl. mokra + sucha Szpatułki Non Full Frame produkowane są w sterylnych warunkach. Przeznaczone do lustrzanek z przetwornikami typu APS-C. Zestaw zawiera dwa rodzaje szpatułek. Mokra, nasączona specjalnym płynem rozpuszcza brud, który następnie usuwa się suchą szpatułką. Czyszczenie powinno się przeprowadzać delikatnie i z wyczuciem, nie naciskając zbytnio na przetwornik, ruchami od wszystkich krawędzi do środka, a następnie jednym ruchem przez całą długo
77.00
szt. Do przechowalni
Płyn do czyszczenia ekranów LED/Plazmowych/LCD. W komplecie ściereczka 20 x 20 cm.
12.00
szt. Do przechowalni
Zestaw 100 ściereczek przeznaczonych do czyszczenia sprzętu komputerowego.
18.00
szt. Do przechowalni
Ściereczki nawilżone w tubie o pojemności 100 sztuk. Przeznaczone do czyszczenia ekranów i różnych powierzchni szklanych. Usuwają brud, kurz i tłuste plamy.
17.00
szt. Do przechowalni
Nawilżone ściereczki do czyszczenia plastiku. Pozwalają utrzymać w czystości myszy komputerowe, klawiatury, obudowy, głośniki. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk. Dyspenser ułatwia wyjmowanie pojedynczych sztuk oraz chroni pozostałe przed wysychaniem.
17.00
szt. Do przechowalni
10 chusteczek czyszczących do ekranów LCD/TFT. Posiadają właściwości antystatyczne.
Chusteczki z alkoholem o działaniu czyszczącym do powierzchni plastikowych np. drukarek, biurek, aparatów telefonicznych.
Zestaw 100 sztuk chusteczek, przeznaczonych do czyszczenia ekranów.
Ściereczka z mikrofibry o wymiarach 20 cm x 20 cm. Zastosowanie: Czyszczenie ekranów. Ściereczka może być używana na sucho oraz po specjalnego środka czyszczącego.
  • Producenci