• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - GM

Kultowy produkt w oryginalnej angielskiej wersji odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania (oczywiście po angielsku).
37.33
szt. Do przechowalni
Cztery sympatyczne i bardzo praktyczne osłonki na nogi krzeseł, stołu czy komody w kształcie kocich łapek.
17.34
szt. Do przechowalni
Zadziwiająca czystość w dodatku bez użycia detergentów - tak działają właśnie magiczne gąbki melaminowe.
14.23
szt. Do przechowalni
Ponieważ życie niezmiennie zaskakuje i jest pełne niespodzianek, dlatego warto mieć zawsze pod ręką męski multiniezbędnik, czyli zestaw śrubokrętów i nie tylko, który okaże się niezastąpiony w wielu niespodziewanych sytuacjach, nie tylko w terenie.
34.30
szt. Do przechowalni
Marzyłeś i śniłeś kiedyś o tym, żeby mieć tak dużo kasy, by móc rozpalać nią w piecu czy kominku, ocierać łzy wzruszenia po golu polskiej reprezentacji, który ostatnio widziałeś 478 dni wcześniej lub móc się nią w toalecie ...ehh.
19.53
szt. Do przechowalni
Ozdobny szklany słoiczek na miód w sześciokątnym kształcie przywodzącym na myśl plaster miodu ze specjalną drewnianą łyżeczką do nakładania miodu.
29.39
szt. Do przechowalni
Pewnie znacie powiedzenie "wieszać na kimś psy", czy "drzeć z kimś koty", nasz wieszak KOTEK jest wyjątkowo pozytywnie nastawiony do życia i ze stoickim spokojem utrzymuje wszystko, co nam nim powiesicie :)
18.27
szt. Do przechowalni
Łańcuchowy otwieracz do butelek z zębatką dla wszystkich wielbicieli dwóch kółek i aktywnego trybu życia.
18.92
szt. Do przechowalni
Pojawiają się nagle, dostają się podstępnie do środka i niepostrzeżenie wnikają do wewnątrz, kamuflują się i siedzą cicho - zanieczyszczenia Twojej klawiatury ;)
16.86
szt. Do przechowalni
Czasem nagle pojawia się coś, co wszystkich od początku fascynuje i przyciąga, choć nikt za bardzo nie wie, dlaczego tak się dzieje. Tak właśnie jest z magiczną masą magnetyczną.
29.45
szt. Do przechowalni
Marzyłeś i śniłeś kiedyś o tym, żeby mieć tak dużo kasy, by móc rozpalać nią w piecu czy kominku, ocierać łzy wzruszenia po golu polskiej reprezentacji, który ostatnio widziałeś 478 dni wcześniej lub móc się nią w toalecie ...ehh...
19.53
szt. Do przechowalni
Zaparzacz do herbaty leniwiec dla tych, co prychają na fusy w herbacie, a przy okazji kochają leniwce. :)
21.38
szt. Do przechowalni
  • Producenci