• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - narzędzia IFixit

W tej kategorii sklepu znajdują się narzędzia iFixit przeznaczone do naprawy elektroniki. Służą do przykręcania, odkręcania, podważania, wypychania, chwytania, podnoszenia, czy zabezpieczenia przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Zamówisz u nas zestawy narzędzi do komputera, które pozwalają na dokładną oraz wygodną pracę. Narzędzia iFixit sprawdzą się w przypadku osób wykonujących profesjonalne naprawy, a także tych, którzy lubią majsterkować. Warto zapoznać się dokładnie z naszymi propozycjami.

Szybkie i sprawne naprawy z iFixit

W oferowanych przez nas zestawach znajdują się śrubokręty do komputera, pęsety, nożyki oraz wiele innych narzędzi, które wykonano z wysokiej klasy materiałów. Zestawy pochodzą wyłącznie od zaufanych dostawców, co zapewnia ich funkcjonalność oraz trwałość. Dzięki nim dokonasz szybkich i sprawnych napraw, jeśli Twój sprzęt ulegnie awarii lub przestanie poprawnie działać.

Zanim złożysz zamówienie, przejrzyj opis produktu oraz jego dane techniczne. Wówczas łatwiej będzie Ci dobrać to, czego potrzebujesz.

Wybierz ITMAG

Sklep komputerowy z Poznania ITMAG to miejsce, w którym zamówisz profesjonalny sprzęt elektroniczny oraz akcesoria. Zapewniamy szeroki asortyment produktów o różnym przeznaczeniu. Wszystkie wyróżniają się niezawodnością oraz wytrzymałością. Są wygodne w obsłudze i można korzystać z nich przez długi czas. 

Bardzo chętnie doradzimy, jeśli nie wiesz, który produkt wybrać. Posiadamy solidną znajomość branży, jak również bogate doświadczenie. Dzięki temu wiemy, jak dobrać najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązanie. 

Zamów narzędzia iFixit i przekonaj się, że samodzielna naprawa urządzeń nie jest wcale taka trudna i może dostarczyć Ci wiele satysfakcji!

W zestawie: 64 bity, narzędzia do podważania Spudger iFixit, narzędzia do otwierania, pęseta prosta, pęseta kątowa, narzędzie ze sprężystym ostrzem Jimmy, panel magnetyczny, antystatyczna opaska na nadgarstek, etui
349.00 -8% 321.00
szt. Do przechowalni
68.00
szt. Do przechowalni
Zestaw narzędzi iFixit Mako Precision Bit Set przeznaczony do naprawy elektroniki. Dostępne od ręki!
169.00
szt. Do przechowalni
W zestawie: mata, ścieralny marker
86.00
szt. Do przechowalni
Wytrzymała antystatyczna taca do sortowania komponentów
27.00
szt. Do przechowalni
W zestawie: 16 bitów, narzędzia do otwierania, uchwyt z przyssawką, namagnesowany uchwyt,Jimmy, zakrzywiona pęseta, etui
127.00
szt. Do przechowalni
iFixit iOpener Kit iFixit iOpener Kit to zestaw narzędzi przeznaczony do otwierania tabletów, smartfonów i iPadów, które zamiast śrub zostały przymocowane klejem. Z...
118.00
szt. Do przechowalni
W zestawie: 3 pęsety. Dostępne od ręki!
69.00
szt. Do przechowalni
W zestawie: przenośna mata antystatyczna, przewód uziemiający, pasek na nadgarstek
147.00
szt. Do przechowalni
W zestawie: 48 bitów, etui, rączka z uchwytem do bitów
189.00 -16% 158.00
szt. Do przechowalni
Zestaw uchwytów przyssawkowych do ekranu iFixit Heavy Duty Suction Cups 2 szt
69.00
szt. Do przechowalni
W zestawie: narzędzie do otwierania iFixit, kostki do otwierania, plastikowe karty, Standardowy otwieracz/spudger, Otwieracz/spudger halberd z haczykiem
59.00 -19% 48.00
szt. Do przechowalni
  • Producenci