• Kategorie
  • Szukaj
  • Myszki bezprzewodowe Poznań

Myszki bezprzewodowe

Bezprzewodowe myszy komputerowe to w dzisiejszych czasach standard dla wielu użytkowników którzy potrzebują wygody i mobilności. Sklep komputerowy ITMAG oferuje szeroką gamę myszy bezprzewodowych, które spełnią wymagania nie tylko użytkownika w pracy biurowej lecz również gracza komputerowego. W tej kategorii znajdziesz wiele myszy bezprzewodowych, różniących się rodzajem czujnika, liczbą przycisków oraz stylem zaprojektowania lub chwytem.

Jak działa myszka bezprzewodowa?

Mysz bezprzewodowa działa na zasadzie transmisji danych pomiędzy urządzeniem a odbiornikiem USB podłączonym do komputera. W przypadku myszy bezprzewodowej często używana jest częstotliwość 2.4 GHz, która jest w stanie zapewnić szybką transmisję danych.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze myszki bezprzewodowej?

Rodzaj myszy to pierwszy aspekt na który powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie myszy bezprzewodowej.
W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje myszy bezprzewodowych w tym myszy bezprzewodowe optyczne, laserowe i mechaniczne. Myszy optyczne wykorzystuję diodę LED do śledzenia wykonywanego przez nas ruchu, myszy laserowe natomiast wykorzystują do śledzenia laser. Mysz mechaniczna działa podobnie co mysz optyczna, lecz wykorzystuje mechanizm ze specjalnymi przewodami do śledzenia ruchu.

Kolejnym czynnikiem na który powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze myszy jest jej liczba przycisków. W naszej ofercie znajdują się myszy z różną liczbą przycisków. Myszy które mają więcej przycisków mają więcej do zaoferowania, lecz przy tym stają się droższe.

Mysz optyczna czy laserowa − który model wybrać?

Sensor myszy to ważny czynnik przy wyborze myszy bezprzewodowej. W sklepie ITMAG znajdziesz zarówno myszy optyczne jak i laserowe. Myszy z czujnikiem optycznym cechują się większą precyzją działania, lecz myszy laserowe mają do zaoferowania wyższą czułość i szybkość śledzenia ruchu po podkładce.

Odbiorniki USB

Odbiornik USB to ważny element który dostajemy przy zakupie myszy bezprzewodowej ponieważ to właśnie on odpowiada za komunikacje myszy z komputerem. Posiadamy myszy bezprzewodowe z różnymi typami odbiorników USB, między innymi nano USB i odbiorniki Bluetooth. Odbiornik nano USB to taki który może być włożony do portu USB w naszym komputerze i pozostawiony na stałe. Odbiorniki Bluetooth zapewniają połączenie bezprzewodowe z naszym komputerem lub innym urządzeniem z funkcją Bluetooth.

Jeżeli potrzebujesz porady w doborze odpowiedniego rozwiązania, zgłoś się do specjalistów ze sklepu komputerowego ITMAG.

 

Mysz Gembird cicha czarna bezprzewodowa USB C
Mysz Gembird cicha czarna bezprzewodowa USB C
Produkt niedostępny
Mysz bezprzewodowa Accura Laurel Czarna Cicha
Produkt niedostępny
5099206091825
5099206091825
Produkt niedostępny
TITANUM MYSZ BEZPRZEWODOWA RAINBOW RÓŻOWA HIT
TITANUM MYSZ BEZPRZEWODOWA RAINBOW RÓŻOWA HIT
Produkt niedostępny
Mysz Gembird bezprzewodowa czarna zmienne DPI
Mysz Gembird bezprzewodowa czarna zmienne DPI
Produkt niedostępny
Mysz REBELTEC bezprzewodowa pionowa
Produkt niedostępny
  • Producenci