• Kategorie
  • Szukaj
  • Karty pamięci SD

Karty pamięci SD to zewnętrzne nośniki danych, z których na co dzień korzysta wiele osób. Pomieszczą zdjęcia, filmy, dokumenty, aplikacji i wiele innych. Karty pamięci SD pozwalają na rozszerzenie pamięci urządzeń, takich jak smartfon, kamera w samochodzie lub aparat fotograficzny. To akcesoria przydatne w pracy, na uczelni, szkole czy w domu. Zainteresowane osoby zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Karty pamięci SD - różne rodzaje

Sklep komputerowy z Poznania ITMAG oferuje karty pamięci SD o różnych parametrach. Produkty wykonano zgodnie z najwyższymi standardami, ponadto przetestowano je w każdej fazie produkcji. Karty mają wytrzymałą konstrukcję i są odporne na wstrząsy. To wygodne rozwiązanie, które sprawdza się w różnych sytuacjach.

Warto zapoznać się ze specyfikacją poszczególnych kart, by wybrać tę, która najbardziej Wam odpowiada. Produkty mogą różnić się między innymi pojemnością oraz szybkością. W ITMAG zamówić można również karty pamięci micro SD.

ITMAG - tutaj znajdziesz to, czego potrzebujesz

Nasz sklep ma w swojej ofercie profesjonalny sprzęt komputerowy i akcesoria, które wyróżniają się niezawodnością, wysoką wydajnością oraz intuicyjną obsługą. Zapewniamy szeroki asortyment produktów, ponieważ zależy nam, by spełnić oczekiwania klientów, także tych wymagających. 

W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą podczas realizacji zamówień. Z chęcią podzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem, by dopasować najlepsze rozwiązanie dla swoich klientów. Z naszej oferty korzystają osoby prywatne, a także firmy. 

Jeśli szukasz sposobu na łatwe przechowywanie danych, zamów nasze karty pamięci i dołącz do grona zadowolonych klientów!

  • Producenci