• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria światłowodowe

Zestaw 12 pigtaili optycznych jednomodowych Złącza: LC/UPC Standard: G657A2 Długość kabla: 2 m
43.00
szt. Do przechowalni
Uchwyt odciągowy służący do mocowania szlaku kablowego.
27.00
szt. Do przechowalni
Zestaw 12 pigtaili optycznych jednomodowych Złącza: SC/UPC Standard: G657A2 Długość kabla: 2 m
40.00
szt. Do przechowalni
Uniwersalne złącze mechaniczne umożliwia zakończenie kabla światłowodowego jednomodowego złączem typu SC/APC bez czasochłonnego klejenia i polerowania złączy Do z...
15.00
szt. Do przechowalni
Uchwyt odciągowy służący do mocowania szlaku kablowego.
28.00
szt. Do przechowalni
Konwerter OMG1-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy Urządzenie wyposażo...
268.00
szt. Do przechowalni
Adapter hybrydowy służący do połączenia światłowodów wielomodowych. Złącza: SC/UPC - FC/UPC Typ: Simplex
5.00
szt. Do przechowalni
Pigtail optyczny jednomodowy Złącza: ST/UPC Standard: G652D Średnica kabla: 0.9 mm Długość kabla: 2 m
7.00
szt. Do przechowalni
Splittery optyczne umożliwiją podział mocy optycznej sygnalu wejściowego pomiędzy wyjściowe porty splittera. Typ: 1 x 16 (mini typ) Standard: G.657A Złącza: SC/APC - SC/APC
98.00
szt. Do przechowalni
Adapter OM-14 zapewnia zasilanie 14 media konwerterom w szafie Rack 19" Urządzenie posiada podwójny system zasilania (zasilanie redundantne) wraz z niezależnym sy...
589.00
szt. Do przechowalni
Żywotność elektrod: 3000 spawów Współpraca: AI-9 Gwarancja: 2 lata
326.00
szt. Do przechowalni
Kabel optyczny audio Przewód: TOSLINK Wtyk / TOSLINK Wtyk Długość kabla: 0.5 m Wybrane cechy: Bardzo elastyczny Bardzo prosty i szybki...
37.00
szt. Do przechowalni