• Sposoby płatności

Wybierz Wygodną Formę Płatności w ITMAG.PL

W sklepie internetowym ITMAG.PL stawiamy na wygodę i bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego oferujemy różnorodne formy płatności, aby każdy mógł wybrać opcję, która mu najbardziej odpowiada. Nasze obowiązujące formy płatności pozwalają na płatności zarówno z użyciem tradycyjnych przelewów, jak i nowoczesnych rozwiązań, takich jak Przelewy24. Oto kilka opcji, które możesz wybrać podczas dokonywania zakupów w ITMAG.PL.

1. Przelewy24 - Szybkość i Komfort

Kolejną wygodną opcją płatności w ITMAG.PL jest Przelewy24. To usługa umożliwiająca szybkie przelewy z wielu polskich banków oraz płatności przy użyciu BLIKa. Ponadto, jeśli wolisz rozłożyć koszty swoich zakupów na raty, Przelewy24 dają Ci taką możliwość. To doskonałe rozwiązanie, jeśli planujesz większe zakupy i chcesz rozłożyć je na dogodne raty.

2. Klasyczny Przelew Tradycyjny

Jeśli wolisz tradycyjne rozwiązania, nadal masz możliwość dokonania klasycznego przelewu tradycyjnego. Jednak pamiętaj, że weryfikacja realizacji Twojego zamówienia zostanie przeprowadzona dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie firmowym ITMAG.PL. To opcja dedykowana osobom, które preferują bardziej tradycyjne podejście do płatności.

Dane do przelewu:
ITMAG S. C. S. Stróżyk W. Andrzejewski
os. Rzeczypospolitej 83/2, 61-392 Poznań
Numer rachunku bankowego (Pekao): 89 1240 6524 1111 0011 3741 6410
W tytule przelewu najlepiej umieścić numer zamówienia

W ITMAG.PL zależy nam na tym, aby każdy klient miał możliwość wyboru formy płatności, która mu najbardziej odpowiada. Niezależnie od tego, czy cenisz sobie szybkość i nowoczesność czy tradycyjne podejście do płatności, nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Dbamy o bezpieczeństwo Twoich transakcji i zapewniamy wygodę w procesie zakupów. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i wybierz najlepszą formę płatności dla siebie!