• Kategorie
  • Szukaj
  • Ładowarki samochodowe

Ładowarki samochodowe to sprzęt, który jest niezbędny dla każdego kierowcy. Rozładowany telefon oznacza brak kontaktu z bliskimi, nie możemy wówczas również korzystać z nawigacji. W naszej ofercie dostępne są profesjonalne ładowarki o wysokiej wydajności, bezpieczne w użytkowaniu. Jeśli zależy Ci, by szybko i wygodnie naładować swoje urządzenie podczas podróży autem, koniecznie sprawdź propozycje naszych produktów. Każda ładowarka samochodowa posiada dokładny opis, wyszczególniliśmy również jej parametry techniczne.

Najlepsze ładowarki samochodowe

W ITMAG zamówisz ładowarki samochodowe, które posiadająróżnego rodzaju udogodnienia, w tym technologię Quick Charge (szybkie ładowanie), wbudowany transmiter FM (umożliwia słuchanie muzyki z telefonu z odtwarzaczy, które nie mają złącza USB lub AUX), a także ładowarki o kilku slotach USB. Wybór ładowarki zależy do oczekiwań Klienta. 

Jeśli chcesz sprawdzić, czy ładowarka samochodowa do telefonu będzie dla Ciebie wystarczająco wydajna, warto także zwrócić uwagę na natężenie wyjściowe prądu oraz napięcie wyjściowe.

Ładowarki samochodowe w atrakcyjnej cenie

Nasz sklep komputerowy z Poznania ITMAG ma w swojej ofercieładowarki samochodowe, które są wyjątkowo wygodne w użytkowaniu. Zaopatrując się w taką ładowarkę, możesz być spokojny o poziom baterii w swoim telefonie. Proponowane przez nas urządzenia wyróżniają się także nowoczesnym designem. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że możesz je bez trudu przechowywać. 

Zamówisz u nas ładowarki w atrakcyjnej cenie. Naszym Klientom gwarantujemy także szybką i sprawną wysyłkę. Sprzęt jest zawsze bezpiecznie zapakowany, by nie uległ niechcianym uszkodzeniom w czasie transportu. 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat wybranego produktu lub procesu zamówienia, śmiało dzwoń lub pisz - chętnie odpowiemy na Twoje pytania. 

  • Producenci