• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Airpulse

Firma Platinum Audio Systems powstała w 2004 roku z inwestycji Edifier Group (Edifier Technology CO., LTD). Firma specjalizuje się w projektowaniu i rozwoju produktów nagłośnienia domowego, profesjonalnego sprzętu audio i wzmacniaczy instrumentów muzycznych. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu badawczo-rozwojowego i testującego,  zespół inżynierów jest kierowany przez światowej sławy projektanta audio Phila Jonesa, który był również pierwotnym założycielem brytyjskiej firmy akustycznej Acoustic Energy. 
Airpulse A300 Pro - najnowszy zestaw Hi-Res Audio cechujący się ponadprzeciętną dbałością o szczegóły. Zamknij oczy i poczuj się jak na koncercie ulubionego wykonawcy. Te głośniki wyprzedzają obecne czasy i konkurencję.
8188.95
szt. Do przechowalni
Airpulse A200 - Głośniki stworzone przez Edifiera jako marka Premium. Cechująca się najnowocześniejszymi materiałami, technologią, ponadprzeciętną jakością zarówno dźwięku jak i wykonania. Edifier to głosniki komputerowe. Airpulse to produkt HiFi Premium.
3988.95
szt. Do przechowalni
Airpulse A100 - najmniejszy model z rodziny, stworzony specjalnie dla tych, którzy nie mają dużo wolnej przestrzeni. Małe, zgrabne i cieszące oko monitory do bliskiego odsłuchu.
Airpulse A80 - najmniejszy model z rodziny, stworzony specjalnie dla tych, którzy nie mają dużo wolnej przestrzeni. Małe, zgrabne i cieszące oko monitory do bliskiego odsłuchu.
  • Producenci