• Kategorie
  • Szukaj
  • Kamerki Internetowe

Kamerka do komputera to doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy Ci na wysokiej jakości obrazu oraz dźwięku. Od czasu pandemii spotkania zdalne stały się elementem naszej codzienności. Przez internet prowadzimy rozmowy biznesowe oraz spotkania ze współpracownikami. Online realizowane są także lekcje w szkole oraz zajęcia na uczelniach. Bardzo popularne stało się również vlogowanie, które dla wielu osób jest sposobem na życie oraz zarobkiem. Profesjonalna kamerka internetowa to niezwykle przydatny w dzisiejszych czasach sprzęt. Warto dobrze rozważyć zakup urządzenia, by móc wybrać kamerkę, która najlepiej sprawdzi się w naszym przypadku.

Kamera USB z uchwytem to idealne rozwiązanie do prowadzenia konferencji, pracy zdalnej czy nauki w trybie online. Zastosowanie obiektywu z matrycą CMOS 1080p gwarant...
67.00
szt. Do przechowalni
.product-description { font-size: 18px; width: 100%; margin-left: auto; background: #000!important; color: #fff!important; margin-right: auto; font-family: 'Montserr...
106.00
szt. Do przechowalni
Kamera o rozdzielczości HD 720p. Posiada wbudowany mikrofon. Podłączana za pomocą USB.
338.00
szt. Do przechowalni
Kamera internetowa Full HD 1080p o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080. 90- stopniowy kąt widzenia. Powiększenie x 4. Technologia RightLight. Obiektyw Zeiss. Obsł...
2137.00
szt. Do przechowalni
Kamera internetowa o rozdzielczości 1080p. Podłączana za pomocą złącza USB.
156.00
szt. Do przechowalni
Kamera internetowa obsługująca rozdzielczość 1080p. Produkt posiada wbudowany mikrofon.
129.00
szt. Do przechowalni
Kamera Internetowa z interfejsem USB 2.0. Rozdzielczość: 1920 x 1080.
115.00
szt. Do przechowalni
Kamera internetowa o rozdzielczości Full HD 1080p. Korzysta z interfejsu USB 2.0.
141.00
szt. Do przechowalni
Kamera internetowa o rozdzielczości Full HD 1080p. Korzysta z interfejsu USB 2.0.
136.00
szt. Do przechowalni
Kamera internetowa o rozdzielczości 1080p. Korzysta z interfejsu USB 2.0.
251.00
szt. Do przechowalni
Kamera internetowa o rozdzielczości 1280 x 1024 pikseli, z wbudowanymi diodami LED zapewniającymi ostrość obrazu i jakość wideo, nawet w słabo oświetlonych miejscach.
54.00
szt. Do przechowalni

Kamerka do komputera - różne parametry

Oferujemy różnego rodzaju kamerki do laptopa oraz komputera stacjonarnego. Warto dobrze zapoznać się z ich parametrami. Vlogerzy mają często wysokie wymagania, jeśli chodzi o zakup kamerki, ponieważ jakość obrazu i dźwięku ma wpływ na to, jak będą odbierani przez oglądających. 

Także spotkania biznesowe prowadzone za pomocą profesjonalnej kamerki korzystnie wpływają na nasz wizerunek i polepszają warunki pracy. Jeśli zainteresowała Cię kamera internetowa do komputera z naszej oferty, zachęcamy do składania zamówień.

ITMAG - sprzęt, który spełni Twoje wymagania

Sklep komputerowy z Poznania ITMAG ma w sprzedaży sprzęt, który wyróżnia się wysoką funkcjonalnością oraz trwałością. Zamówisz u nas kamerki internetowe, a także kamerki konferencyjne oraz wiele innych urządzeń. Zapewniamy szeroki wybór produktów cenionych marek. 

Dobrze dobrana kamerka internetowa do laptopa lub komputera stacjonarnego zapewni Ci wysoką jakość obrazu i dźwięku oraz komfort podczas pracy lub nauki. 

Zastanawiasz się, które urządzenie wybrać? Profesjonalna obsługa ITMAG chętnie pomoże Ci dobrać rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. W tym celu możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Wyróżniamy się bogatym doświadczeniem oraz doskonałą znajomością branży, dzięki czemu wiemy, jak najlepiej doradzić klientom.