Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że z dniem 25.08.2023 roku dokonujemy istotnej zmiany w adresie naszej firmy. Prosimy zwrócić uwagę na poniższe aktualizacje:

Do dnia 25.08.2023 roku możliwa będzie wysyłka oraz odbiór przesyłek od przewoźników UPS, GLS, Inpost oraz Orlen Paczka pod adresem: Jana Kochanowskiego 2/17, 60-844 Poznań.

Spółka ITMAG S. C. rozwiązała umowy z przewoźnikami, dla których pełniliśmy rolę punktu obsługi paczek.

Czasowa niedostępność punktu stacjonarnego:
Pragniemy zawiadomić, że od 26.08.2023 do 03.09.2023 roku punkt stacjonarny ITMAG będzie nieczynny.
Nie martwcie się jednak - kontynuujemy realizację zamówień dokonywanych online, w tym wysyłkę kurierską oraz możliwość dostarczenia do punktów odbioru, włącznie z paczkomatami.

Od 4.09.2023 r. oferujemy Państwu nowe punkty kontaktu:

Odbiór zamówień złożonych drogą internetową (strona www, Allegro, Ceneo) będzie możliwy pod adresem:
ul. Worcella 11, 61-419 Poznań
Godziny otwarcia nie są stałe, prosimy o kontakt telefoniczny.

Biuro:
os. Rzeczypospolitej 83/2, 61-392 Poznań.

Wysyłka zwrotów, obsługa zgłoszeń serwisowych:
ul. Worcella 11, 61-419 Poznań

Kontakt i Usługi:
W przypadku wszelkich pytań dotyczących konfiguracji sprzętu, usług serwisowych oraz szkoleń zachęcamy do kontaktu pod adresem mailowym: sklep@itmag.pl.
Dla potrzeb serwisu gwarancyjnego, prosimy o kontakt mailowy pod adresem: serwis@itmag.pl. Wciąż świadczymy usługi z dojazdem do klienta w Poznaniu i okolicach.

Sklep Internetowy:
Pragniemy poinformować, że funkcjonowanie sklepu internetowego oraz innych kanałów sprzedaży online pozostają bez zmian.

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość w związku z tymi zmianami. Staramy się, aby proces dostosowania przebiegał jak najpłynniej. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt.

Z poważaniem,

Zespół ITMAG