Sklep komputerowy w Poznaniu ITMAG oferuje szeroki wybór akcesoriów marki Unitek. Dzięki temu będziesz mógł z łatwością znaleźć rozwiązania, które pozwolą na podłączenie wielu urządzeń, a także na ich szybkie ładowanie i transfer danych.

W sklepie komputerowym ITMAG w Poznaniu można znaleźć wysokiej jakości kable HDMI marki Unitek, które obsługują rozdzielczości 4k oraz 8k (HDMI 2.1).

W połączeniu z odpowiednim sprzętem, takim jak nowoczesne telewizory czy monitory, pozwolą na oglądanie filmów i gier w najwyższej jakości. W ofercie sklepu znajdziesz także kable DisplayPort, które są popularnym rozwiązaniem dla osób korzystających z komputerów do pracy, jak i rozrywki.
Beczki (łączniki) HDMI oraz adaptery marki Unitek, są również dostępne w ofercie sklepu komputerowego ITMAG w Poznaniu.

Jeśli natomiast potrzebujesz więcej portów USB, to hub USB Unitek będzie dla Ciebie genialnym rozwiązaniem ułatwiającym prace i zapewniającym wysoką niezawodność. Pozwala on na podłączenie wielu urządzeń jednocześnie, co pozwala na łatwe zarządzanie przesyłanymi danymi. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu aktywnego huba USB, będziesz mógł cieszyć się lepszą jakością połączenia, co oznacza szybszy transfer danych i mniejsze opóźnienia.Przykładowa lista rozwiązań firmy Unitek dostępnych od ręki w punkcie w Poznaniu.

Jeśli Twoje urządzenie posiada łącze USB-C, to przenośna stacja dokująca USB-C Unitek będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Pozwala ona na łatwe podłączenie dodatkowych urządzeń, takich jak monitory czy dyski zewnętrzne, dzięki czemu zwiększa funkcjonalność Twojego komputera. Dodatkowo, dzięki obudowie do dysków M2 NVME na USB-C, którą również znajdziesz dostępną od ręki u nas w Poznaniu, będziesz mógł cieszyć się wyższymi prędkościami transferu danych, co oznacza krótsze czasy oczekiwania na załadowanie programu, listy plików w folderze lub projektu. Wysokie parametry obudowy zewnętrznej USB marki Unitek, zapewniają również szybszy czas zapisu plików o dużych gabarytach.

Szybkie karty sieciowe USB (rozwiązania gigabitowe), karty sieciowe PCI-e WiFi 6 oraz kable sieciowe cat.7 (tradycyjne oraz płaskie) również dostępne są w Poznaniu.Posiadamy również akcesoria w pełni kompatybilne z konsolą Steam Deck, począwszy od prostych replikatorów portów USB, po stacje dokujące z gniazdem na dysk M2 lub chłodzeniem.

W ofercie sklepu ITMAG w Poznaniu znajdziesz także ładowarki indukcyjne oraz sieciowe, które pozwolą Ci na ładowanie wielu urządzeń jednocześnie.

Wszystkie produkty marki Unitek oferowane w sklepie komputerowym ITMAG w Poznaniu charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Dzięki nim będziesz mógł skutecznie zarządzać swoimi urządzeniami, a także cieszyć się szybszymi czasami transferu danych. Marka Unitek to gwarancja wysokiej jakości produktów, zapewniających stabilność i komfort pracy w połączeniu ze stonowanym, estetycznym wyglądem urządzeń.

Urządzenia marki Unitek zakupione w sklepie komputerowym ITMAG, mogą być objęte aż 3 letnią gwarancją! Po zakupie produktu z naszej strony lub ze sklepu stacjonarnego, wystarczy zarejestrować zakup według wytycznych na stronie Gwarancja-Unitek.pl - wówczas zyskujemy kolejny rok gwarancji za darmo.
Rejestrację produktu w celu otrzymania bezpłatnej, rozszerzonej gwarancji producenta przeprowadzić można przez 6 miesięcy po dacie zakupu.