Jeśli potrzebujesz ładowarki dla swojego urządzenia, warto zwrócić uwagę na ofertę naszego sklepu komputerowego ITMAG z Poznania. Sklep oferuje szeroki wybór ładowarek samochodowych, ładowarek sieciowych USB oraz USB-C, a także ładowarki / zasilacze do laptopów. Bez względu na to, czy potrzebujesz ładowarki dla smartfona, tabletu, czy laptopa, w ITMAG znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz.

Jak wybrać ładowarkę do smartfona, tabletu lub czytnika e-booków?

Ważnym parametrem ładowarki jest prąd wyjściowy, który wpływa na stabilność i szybkość ładowania urządzenia, dzięki czemu korzystanie z nich jest bezpieczne. Ładowarki dostępne w sklepie ITMAG posiadają prąd wyjściowy dostosowany do różnych rodzajów urządzeń, takich jak telefony, tablety czy laptopy. Ponadto, w ofercie sklepu znajdziesz ładowarki USB typu A i C, które umożliwiają ładowanie różnych urządzeń z jednej ładowarki.

Liczba ładowanych urządzeń to niejedyny czynnik, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej ładowarki. Warto też zwrócić uwagę na szybkość ładowania, a w tym przypadku sklep ITMAG również ma wiele do zaoferowania. W ofercie sklepu znajdują się ładowarki sieciowe z funkcją Quick Charge, dzięki którym ładowanie telefonów i innych urządzeń jest jeszcze szybsze i bardziej efektywne.

Ładowarki USB

Ładowarka sieciowa USB

Jeśli szukasz ładowarki sieciowej, to ITMAG ma to czego potrzebujesz. Oferujemy różne rodzaje ładowarek sieciowych, w tym ładowarki indukcyjne, które umożliwiają ładowanie urządzeń bezprzewodowo. Oczywiście, nie brakuje również tradycyjnych ładowarek sieciowych z kablem USB, które są niezwykle uniwersalne i łatwe w użyciu.
Powyżej kilka przykładów ładowarek które mamy dostępne od ręki. Modele mogą się różnić, w zależności od obecnej dostępności na magazynach u naszych partnerów. Ładowarki są objętę gwarancją i pochodzą z legalnej dystrybucji.

Jeżeli przy okazji jest Ci potrzebna porządna listwa przeciwprzepięciowa, w Poznaniu znajdziesz ją również w naszym salonie na Jeżycach.

Ładowarka samochodowa USB

Jeśli chodzi o ładowarki samochodowe, to są one również dostępne w ofercie. ITMAG posiada na miejscu ładowarki samochodowe dla różnych rodzajów urządzeń, w tym także ładowarki z funkcją Quick Charge, dzięki którym ładowanie telefonów w samochodzie jest jeszcze bardziej praktyczne. Co więcej, dzięki prądowi wyjściowemu USB, ładowarki posiadają funkcję szybkiego ładowania, a w połączeniu z kablem USB-C lub micro USB, umożliwiają ładowanie urządzeń o różnych typach wejść.

Natomiast jeśli potrzebujesz ładowarki do laptopa, to ITMAG w Poznaniu pomoże Ci w doborze odpowiedniego zasilacza. By zadbać o prawidłowe ładowanie baterii w urządzeniach elektronicznych, wybór odpowiedniej ładowarki jest kluczowy. Nieodpowiednio dobrana ładowarka może skutkować uszkodzeniem baterii lub urządzenia, a także wpłynąć na czas ładowania. Posiadamy na miejscu ładowarki / zasilacze uniwersalne wysokiej klasy do laptopów różnych marek i modeli, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Ponadto, sklep ITMAG oferuje także serwis komputerów i laptopów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje urządzenia są w dobrych rękach. Zespół ITMAG to doświadczeni specjaliści, którzy służą pomocą w przypadku awarii lub innych problemów z urządzeniami. Poniżesz znajdziesz więcej szczegółów:

Cennik usług informatycznych i serwisowych.

Nie ryzykuj uszkodzenia swoich urządzeń poprzez korzystanie z nieodpowiednich ładowarek. Skorzystaj z oferty ITMAG w Poznaniu, który oferuje ładowarki o różnych parametrach, umożliwiające prawidłowe ładowanie baterii w Twoich urządzeniach. W razie potrzeby skorzystaj z doradztwa zespołu ITMAG lub skorzystaj z usług serwisowych.