Jeśli szukasz dobrych baterii w Poznaniu, to koniecznie odwiedź sklep ITMAG przy ulicy Jana Kochanowskiego 2/17.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór baterii różnych typów i marek.

Posiadamy w sprzedaży baterie AA, baterie AAA, baterie AAAA, baterie D, baterie C, baterie 9V, baterie pastylki-płaskie, baterie paluszki, baterie AG, baterie CR np. 2032, a także baterie klasy industrial.

Wszystkie baterie, jakie oferujemy, są najwyższej jakości, a ich ceny są bardzo konkurencyjne.

Oferujemy szeroki wybór baterii renomowanych marek takich jak Duracell, Varta, Verbatim, EverActive, Kodak czy Panasonic.

Jeśli potrzebujesz baterii AA, AAA, AAAA, D, C, 9V, pastylek-płaskich, paluszków, AG czy CR np. 2032, to u nas na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz. Oferujemy baterie różnych klas i typów, w zależności od Twoich potrzeb. Nasze trwałe baterie alkaliczne są bardziej niezawodne, co oznacza, że dłużej będą działać i zapewnią większą wydajność niż tanie zamienniki, które można znaleźć w wielu sklepach.

Baterie AA i baterie AAA to najczęściej używane baterie w domu i biurze. Są one uniwersalne i pasują do wielu urządzeń elektronicznych, takich jak piloty, zegarki, latarki czy myszki komputerowe. Baterie pastylki-płaskie i baterie paluszki są stosowane w urządzeniach o większej mocy, takich jak laptopy, aparaty fotograficzne, zasilacze awaryjne czy latarki.


Baterie Duracell industrial w wersji OEM

Jeśli szukasz specjalistycznych baterii, to również u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. Oferujemy baterie AG10, baterie CR np. 2032, a także baterie klasy industrial. Baterie AG10 są stosowane w zegarkach lub kalkulatorach, a baterie CR np. 2032 są wykorzystywane w zabezpieczeniach antywłamaniowych czy w pilotach do bram garażowych czy w płytach głównych w komputerach stacjonarnych i laptopach do podtrzymania pamięci BIOS / UEFI. Baterie klasy industrial to baterie o podwyższonej wytrzymałości, które wykorzystywane są w trudnych warunkach pracy, m.in. w przemysłowych urządzeniach pomiarowych czy w systemach alarmowych.


Baterie AG10 LR1130 - przykład

W naszym sklepie ITMAG nie tylko znajdziesz najlepsze baterie w Poznaniu, ale także możesz skorzystać z wielu innych usług. Oferujemy serwis komputerów, laptopów i innych urządzeń elektronicznych. Jeśli masz problem z urządzeniem, to nasi specjaliści pomogą Ci w rozwiązaniu problemu. Ponadto, w nasz sklep komputerowy ITMAG oferuje usługi kurierskie, zatem możesz odebrać lub nadać paczkę przewoźników, takich jak Orlen, UPS czy Inpost. To bardzo wygodne rozwiązanie, gdy potrzebujesz wysłać paczkę lub otrzymać przesyłkę.

Zapraszamy do naszego sklepu komputerowego w Poznaniu przy ulicy Jana Kochanowskiego 2/17. Nasz personel chętnie pomoże Ci w doborze odpowiedniej baterii oraz udzieli porad dotyczących użytkowania i konserwacji. Pod zamówienie sprowadzamy również baterie do urządzeń typu UPS oraz do laptopów. Oferujemy konkurencyjne ceny, a nasze produkty są dostępne od ręki. Nie zwlekaj, skorzystaj z naszej oferty już dziś i ciesz się niezawodnymi bateriami przez długi czas!