Jeśli szukasz dobrych baterii w Poznaniu, to koniecznie odwiedź punkt odbioru zamówień ITMAG przy ul. Worcella 11, 61-419 w Poznaniu.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór baterii różnych typów i marek.

Posiadamy w sprzedaży baterie AA, baterie AAA, baterie AAAA, baterie D, baterie C, baterie 9V, baterie pastylki-płaskie, baterie paluszki, baterie AG, baterie CR np. 2032, a także baterie klasy industrial.

Wszystkie baterie, jakie oferujemy, są najwyższej jakości, a ich ceny są bardzo konkurencyjne.

Oferujemy szeroki wybór baterii renomowanych marek takich jak Duracell, Varta, Verbatim, EverActive, Kodak czy Panasonic.

Jeśli potrzebujesz baterii AA, AAA, AAAA, D, C, 9V, pastylek-płaskich, paluszków, AG czy CR np. 2032, to u nas na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz. Oferujemy baterie różnych klas i typów, w zależności od Twoich potrzeb. Nasze trwałe baterie alkaliczne są bardziej niezawodne, co oznacza, że dłużej będą działać i zapewnią większą wydajność niż tanie zamienniki, które można znaleźć w wielu sklepach.

Baterie AA i baterie AAA to najczęściej używane baterie w domu i biurze. Są one uniwersalne i pasują do wielu urządzeń elektronicznych, takich jak piloty, zegarki, latarki czy myszki komputerowe. Baterie pastylki-płaskie i baterie paluszki są stosowane w urządzeniach o większej mocy, takich jak laptopy, aparaty fotograficzne, zasilacze awaryjne czy latarki.


Baterie Duracell industrial w wersji OEM

Jeśli szukasz specjalistycznych baterii, to również u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. Oferujemy baterie AG10, baterie CR np. 2032, a także baterie klasy industrial. Baterie AG10 są stosowane w zegarkach lub kalkulatorach, a baterie CR np. 2032 są wykorzystywane w zabezpieczeniach antywłamaniowych czy w pilotach do bram garażowych czy w płytach głównych w komputerach stacjonarnych i laptopach do podtrzymania pamięci BIOS / UEFI. Baterie klasy industrial to baterie o podwyższonej wytrzymałości, które wykorzystywane są w trudnych warunkach pracy, m.in. w przemysłowych urządzeniach pomiarowych czy w systemach alarmowych.


Baterie AG10 LR1130 - przykład

W naszym sklepie ITMAG nie tylko znajdziesz najlepsze baterie w Poznaniu, ale także możesz skorzystać z wielu innych usług. Oferujemy serwis komputerów, laptopów i innych urządzeń elektronicznych. Jeśli masz problem z urządzeniem, to nasi specjaliści pomogą Ci w rozwiązaniu problemu.

Zapraszamy do naszego punktu w Poznaniu przy ulicy Worcella 11. Nasz personel chętnie pomoże Ci w doborze odpowiedniej baterii oraz udzieli porad dotyczących użytkowania i konserwacji. Pod zamówienie sprowadzamy również baterie do urządzeń typu UPS oraz do laptopów. Oferujemy konkurencyjne ceny, a nasze produkty są dostępne od ręki. Nie zwlekaj, skorzystaj z naszej oferty już dziś i ciesz się niezawodnymi bateriami przez długi czas!