• Zyxel USGFLEX100-EU0111F

Symbol: USGFLEX100-EU0111F
Brak towaru
2628.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 72h (w dni robocze)
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier DPD 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Dostępność Brak towaru
EAN 4718937630950

USG FLEX

Elastyczne wdrożenie z precyzyjną ochroną

Najnowsza zapora USG FLEX 100 zapewnia pojedynczą platformę do zarządzania w chmurze, jednocześnie rozszerzając i wzmacniając ochronę od zapory do punktów końcowych dzięki zautomatyzowanym reakcjom. Nowo zaprojektowana seria USG FLEX minimalizuje zużycie mocy obliczeniowej i maksymalizuje wydajność zapory, zapewniając nawet 5-krotnie wyższą wydajność podsystemu UTM, chmurową elastyczność oraz ochronę opartą na współpracy, która pomaga łączyć i chronić użytkowników w małych lub średnich firmach.

 

Nebulizacja

Zapory USG FLEX, nowy członek rodziny urządzeń zarządzanych w chmurze, wzmacniają mechanizm Zyxel Security Matrix w chmurze Nebula, optymalizując ją poprzez holistyczne zabezpieczenia oraz ochronę sieci w małych i średnich firmach. Zyxel umożliwia scentralizowane wdrażanie zasad bezpieczeństwa wśród zdalnych pracowników z chmury Nebula, a kształtowanie ruchu eliminuje wąskie gardła sieci, zapewniając najwyższą wydajność pracy.

 

Bezpieczeństwo sieci oparte na zasadzie zerowego zaufania

Zdalna praca zostanie z nami na dłużej, a seria USG FLEX zarządza dostępem zgodnie z zasadą zerowego zaufania. Gwarantuje to, że te same środki bezpieczeństwa są stosowane w centrali, oddziałach firmy, domach i dowolnych innych miejscach, w których przebywają zdalni pracownicy. Można tworzyć zasady dostępu oparte na kontekstowych informacjach o urządzeniu, takich jak wersja systemu operacyjnego albo kategoria urządzenia, aby wymusić segmentację sieci. Ogranicza to powierzchnię ataku i zapobiega rozprzestrzenianiu się zagrożeń.

 

USG FLEX minimalizuje ryzyko, dodając precyzyjne zasady dostępu oraz uwierzytelniania z myślą o stale rosnących potrzebach bezpiecznych miejsc pracy. Skuteczniej chroń tożsamości, urządzenia, aplikacje i sieci. Ograniczaj ryzyko i buduj zaufanie w skali wszystkich swoich zasobów cyfrowych.

 

Wielowarstwowa ochrona o wysokim stopniu pewności

USG FLEX oferuje wielowarstwową ochronę przed wieloma typami zagrożeń wewnętrznych i zewnętrznych. Liczne usługi bezpieczeństwa umożliwiają ograniczenie niewłaściwego korzystania z aplikacji lub dostępu do witryn internetowych. Zyxel oferuje najlepszy w branży filtr treści DNS, który eliminuje martwe strefy w ruchu szyfrowanym przez TLS 1.3 bez potrzeby stosowania inspekcji SSL. Wszystko to chroni Twoją sieć, nie pozostawiając żadnych nienadzorowanych luk.

USG Flex 100 Wielowarstwowa ochrona o wysokim stopniu pewności

 

Uproszczone i zunifikowane licencjonowanie

Wiemy, że doświadczenia z zakupu licencji i odnawiania są równie ważne dla naszych partnerów. Zoptymalizowaliśmy platformę zarządzania licencjami i przynieśliśmy spójną ścieżkę migracji między on-premise i naszą platformą w chmurze. Upewniamy się, że nasi partnerzy mogą szybko dostosować się do bezpiecznego środowiska bez kłopotów, ale zachowując elastyczność dla tych, którzy muszą praktykować to samo bezpieczeństwo w różnych scenariuszach sieci.

 

Połącz się z Nebulą

USG Flex 100

Wystarczy połączyć się z jednym dostawcą

Resellerzy, dostawcy usług zarządzanych (MSP) i administratorzy sieci znajdą prostotę, skalowalność, elastyczność, zmniejszenie ryzyka informatycznego i obniżenie kosztów dzięki platformie zarządzania sieciami w chmurze firmy Zyxel, Nebula - podejściu opartemu na jednym dostawcy.

 

Just Connect - Połączenie bez komplikacji

Nebula oferuje wydajne, niewymagające wysiłku i skalowalne połączenia sieciowe, które współdziałają w celu usunięcia złożoności i ryzyka związanego z bezpieczeństwem, często związanego z posiadaniem mieszanego podejścia do sieci.

 

Uruchom całą sieć w ciągu kilku minut

Podłącz, chroń i zarządzaj zabezpieczeniami, przełącznikami, łącznością bezprzewodową i LTE/5G za pomocą naszej scentralizowanej platformy w chmurze, Nebula.

 

Just Connect - z niezrównanym portfolio

Obsługując klientów ponad 80 urządzeniami wyposażonymi w technologię Nebula poprzez stale powiększające się portfolio, Zyxel jest niezrównany w swoim podejściu do wprowadzania nowych i istniejących produktów poprzez NebulaFlex. Od wdrożenia domowego biura po zapewnienie łączności w rozproszonych konfiguracjach sieciowych, portfolio produktów Zyxel z obsługą Nebula może zaspokoić wszystkie rodzaje budżetów, funkcjonalności i skalowalności zarówno teraz, jak i w przyszłości.

 

Te same zabezpieczenia we wszystkich sieciach

Oferujemy szeroką gamę produktów, które zapewniają różne opcje zdalnego dostępu, w tym zapory do centrali i oddziałów firmy oraz zdalne punkty dostępowe z funkcją Secure WiFi oraz zarządzaniem klientami VPN dla użytkowników pracujących poza siedzibą firmy, które skuteczniej chronią urządzenia końcowe.

USG Flex 100 Te same zabezpieczenia we wszystkich sieciach

Ochrona zdalnej łączności z siecią Twojej firmy

Znalezienie równowagi między produktywnością a ochroną staje się kwestią priorytetową wraz z rosnącą liczbą urządzeń. Bez względu na to, czy chodzi o urządzenia przewodowe, bezprzewodowe czy IoT, usługa Secure WiFi pozwala utworzyć zabezpieczony tunel dla użytkowników domowych, dzięki któremu mogą pracować równie łatwo i bezpiecznie, jakby przebywali w biurze. Usługa zapewnia zarówno uwierzytelnianie dwuczynnikowe, jak i bezpieczny tunel, co zwiększa produktywność i ułatwia pracę działowi IT. Usługa odblokowuje też maksymalną liczbę punktów dostępowych zarządzanych przez zaporę USG FLEX.

USG Flex 100 Ochrona zdalnej łączności z siecią Twojej firmy

Głęboki wgląd we wszystkie urządzenia

Funkcja Device Insight zapewnia lepszą widoczność sieci, w tym urządzeń przewodowych, bezprzewodowych, BYOD i IoT. Można tworzyć zasady dostępu oparte na kontekstowych informacjach o urządzeniu, takich jak wersja systemu operacyjnego albo kategoria urządzenia, aby wymusić segmentację sieci. Ogranicza to powierzchnię ataku i zapobiega rozprzestrzenianiu się zagrożeń. Pomaga też małym i średnim firmom ograniczyć czas poświęcany na badanie zagrożeń. Aby zapewnić klientom lepszą widoczność, narzędzie Zyxel SecuReporter oferuje konsolę z kompleksowym zestawieniem punktów końcowych.

USG Flex 100 Głęboki wgląd we wszystkie urządzenia

 

Wyższy poziom bezpieczeństwa za sprawą 2FA

Hasło to za mało, żeby zabezpieczyć dostęp do sieci. Potrzebna jest druga forma uwierzytelniania, aby zagwarantować, że nieupoważnieni użytkownicy nie uzyskają dostępu do firmowych baz danych, kont e-mail itp. Usługa Google Authentication pozwala organizacji weryfikować tożsamość użytkowników uzyskujących dostęp do sieci ze zdalnych komputerów i osobistych urządzeń mobilnych.

USG Flex 100 Wyższy poziom bezpieczeństwa za sprawą 2FA

 

Kompleksowa usługa filtrowania witryn internetowych

Zapora USG FLEX oferuje ulepszoną funkcję filtrowania witryn internetowych, która łączy filtrowanie na podstawie reputacji i kategorii. Dynamiczna klasyfikacja treści analizuje zawartość poprzednio nieznanej witryny i domeny, po czym ustala, czy należy ona do niepożądanej kategorii, takiej jak hazard, pornografia, gry i wiele innych. Nowo dodany filtr treści DNS oferuje lepsze podejście do inspekcji dostępu, zwłaszcza kiedy witryna używa ESNI (Encrypted Server Name Indication) i nie można zastosować tradycyjnego filtrowania adresów URL do docelowej domeny.

USG Flex 100 Kompleksowa usługa filtrowania witryn internetowych

Unikaj zagrożeń dzięki CDR

Detekcja i reakcja oparta na współpracy (Collaborative Detection & Response, CDR) służy do identyfikowania ryzyka oraz zagrożeń występujących w bardziej złożonych organizacjach, procesach i miejscach pracy. Zapory USG FLEX w połączeniu z platformą Nebula zapewniają administratorom sieci politykę bezpieczeństwa opartą na regułach. Zapory wykrywają zagrożenie w dowolnym urządzeniu klienckim i synchronizują dane z centrum sterowania Nebula, po czym automatycznie reagują na zagrożenie i izolują urządzenie na brzegu sieci (na poziomie bezprzewodowego punktu dostępowego). Dzięki temu dział IT może spełnić wymagania w zakresie zdecentralizowanej infrastruktury sieciowej i zapewnić zautomatyzowaną ochronę.

USG Flex 100 Unikaj zagrożeń dzięki CDR

 

Raport analityczny i dodatkowe informacje

Konsola serii USG FLEX zapewnia przyjazne dla użytkownika podsumowanie ruchu i wizualizację statystyk zagrożeń. Wykorzystaj SecuReporter do dalszej analizy zagrożeń dzięki funkcji korelacji, która ułatwia aktywne śledzenie stanu sieci, aby zapobiec następnemu zagrożeniu. Scentralizowany wgląd w operacje sieciowe pozwala łatwo zarządzać wieloma klientami.

 

USG Flex 100 Raport analityczny i dodatkowe informacje

 

Kompleksowa łączność

Seria ZyWALL USG FLEX nie tylko chroni Twoją sieć, ale także obsługuje funkcje hotelarskie, w tym hotspot i zwiększenie maksymalnej liczby jednocześnie podłączonych urządzeń. Możesz kupić pakiet ograniczony czasowo, więc płacisz tylko za to, czego potrzebujesz. Zapewniamy też narzędzie Wireless Health Monitor, które zapewnia wgląd w stan połączenia urządzenia klienckiego oraz problemy z punktem dostępowym, dzięki czemu administratorzy sieci mogą łatwo diagnozować usterki.

USG Flex Kompleksowa łącznośćGwarancja: Producenta (60m)
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci