• Zyxel NWA50AX-EU0102F

Symbol: NWA50AX-EU0102F
537.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier DPD 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Dostępność Mało
EAN 4718937618743

Masz pytania? Zadzwoń: 664 700 571

Modernizacja sieci może być łatwa

NWA50AX - Prosta droga ku Wi-Fi 6

 

image

 

Prosta droga ku Wi-Fi 6 dla małych firm i domowych biur

Zyxel NWA50AX to punkt dostępowy Wi-Fi 6, który oferuje starannie dobrany zbiór funkcji dla małych firm i domowych biur, które chcą przejść na standard 11ax (Wi-Fi 6) bez ponoszenia dużych kosztów. Dzięki obsłudze częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz punkt dostępowy NWA50AX pozwala w pełni wykorzystać możliwości sieci Wi-Fi 6, takie jak większa prędkość, nawet w warunkach intensywnego ruchu internetowego i w środowiskach o dużym zagęszczeniu urządzeń, a także rozszerzony zasięg sieci bezprzewodowej, obsługa większej liczby urządzeń IoT i znacznie więcej.

 

image

 

Prosta instalacja. Łatwa konfiguracja.

punkt dostępowy NWA50AX może w łatwy sposób zainstalować i skonfigurować dowolna osoba pracująca w niewielkim hotelu, kawiarni, biurze domowym lub sklepie detalicznym/butiku. Dzięki możliwości zarządzania za pośrednictwem lokalnego interfejsu oraz chmury Nebula, urządzenie pozwala na szybką konfigurację punktu dostępowego za pomocą kilku kliknięć. Użytkownik może łatwo i samodzielnie skonfigurować sieć dla gości i pracowników i błyskawicznie zacząć korzystać z ultraszybkiej łączności Wi-Fi 6.

 

Łatwe połączenie i bezkompromisowe bezpieczeństwo

Przeciętny użytkownik zwykle woli założyć sieć najprostszym sposobem, zamiast zmagać się ze skomplikowanymi ustawieniami, co niekiedy skutkuje obniżeniem stopnia bezpieczeństwa i niewłaściwym szyfrowaniem. Dzięki obsłudze najnowszego standardu WPA3 Personal, punkt dostępowy NWA50AX zapewnia mocniejsze szyfrowanie i chroni sieć bezprzewodową bez konieczności skomplikowanej konfiguracji.

 

image

 

Zarządzaj tak, jak chcesz!

Punkt dostępowy NWA50AX z funkcją NebulaFlex oferuje elastyczne opcje zarządzania, które pozwalają wybierać między zarządzaniem za pośrednictwem lokalnego interfejsu a przejściem na interfejs zarządzania przez chmurę Nebula. Dzięki temu nigdy nie musisz martwić się, że zapomnisz swój adres IP, nazwę użytkownika czy hasło.Gwarancja: Producenta (24m)
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci