• Zyxel GS1005HP-EU0101F

Symbol: GS1005HP-EU0101F
Brak towaru
338.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 72h (w dni robocze)
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier DPD 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Dostępność Brak towaru
EAN 4718937603923

GS1005HP

Dodaj mocy podłączonym urządzeniom

Wyjście naprzeciw potrzebom małych firm w zakresie cen oraz technologii zasilania

Zyxel GS1005HP posiada pięć gigabitowych portów Ethernet. Cztery z nich to porty PoE mogące dostarczyć łącznie do 60W mocy. GS1005HP może w łatwy sposób łączyć z siecią urządzenia obsługujące technologię PoE dzięki konstrukcji typu plug-and-play. Jednocześnie zapewnia oszczędność energii bez strat wydajności. GS1005HP wypełnia lukę na rynku przełączników niezarządzalnych PoE, które obsługują standard 802.3at oraz posiadają dużą wydajność zasilania i są dedykowane dla SOHO oraz małych firm.

Obsługa Smart PoE+ 802.3af/802.3at

GS1005HP obsługuje standard IEEE 802.3at, zapewniając do 30 watów mocy na każdy port (przy maksymalnym łącznym zapotrzebowaniu na zasilanie 60 watów), umożliwiając zasilanie sieciowych urządzeń PoE, takich jak bezprzewodowe punkty dostępowe, kamery IP oraz telefony VoIP.

Łatwe zarządzanie budżetem mocy PoE

Model GS1005HP oferuje całkowity zasób mocy o wartości 60W i posiada wskaźnik LED, który po przekroczeniu poboru mocy z przełącznika na poziomie 50W podświetla się na pomarańczowo. Jeśli zużycie energii przekroczy dopuszczalne obciążenie, urządzenie połączone jako ostatnie zostanie automatycznie odłączone bez wpływu na pracę pozostałej infrastruktury zasilanej z przełącznika.

Gigabitowa transmisja danych i inteligentne funkcje

Wraz z obsługą wydajności gigabitowej, urządzenie oferuje komunikację dziesięciokrotnie szybszą od standardu Fast Ethernet. Dostarczaj do 2000 Mbps dedykowanej przepustowości na port. Zyskaj zaawansowaną funkcjonalność taką jak obsługa ramek jumbo frame, kontrolę przepływu oraz automatyczną negocjację. To doskonały wybór dla małych i średnich firm, które chcą korzystać z szybkich aplikacji sieciowych!

Pasywne chłodzenie

Rozbuduj sieć bez zakłócania ciszy w strefie biurowej. Przełącznik wykorzystuje chłodzenie pasywne bez użycia wentylatorów, dzięki temu gwarantuje cichą pracę urządzenia oraz większą niezawodność ze względu na brak elementów ruchomych mogących uleć awarii.

GS1005HP, 5-Port GbE Unmanaged PoE Switch

Zaawansowany system oszczędzania energii

GS1005HP obsługuje funkcje standardu IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE), które umożliwiają automatyczne wykrywanie ruchu i dynamiczne dostosowanie poboru mocy z urządzenia, wpływając na redukcję jej zużycia w przypadku mniejszego wykorzystania łącz.

Kompaktowa, metalowa i wytrzymała obudowa z opcją montażu na ścianie
Gwarancja: Ograniczona dożywotnia 5 lat od zakończenia sprzed

Specyfikacja
Waga 0.833 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci