• QNAP TS-i410X-8G

Symbol: TS-I410X-8G
6476.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 72h (w dni robocze)
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier DPD 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Dostępność Mało
EAN 4711103081464

Masz pytania? Napisz do nas.

TS-i410X

Przygotowany do pracy w szerokim zakresie temperatur, bezwentylatorowy przemysłowy serwer NAS 10GbE do wymagających środowisk pracy. Długoterminowa dostępność.

TS-i410X cechy

Dzięki konstrukcji bez wentylatora i solidnej obudowie, klasy przemysłowej serwer TS-i410X jest przydatny w trudnych warunkach środowiskowych. Urządzenie TS-i410X może pracować w temperaturach -40-70 stopni Celsjusza, a jego szerokozakresowy zasilacz 9 V-36 V DC jest idealny do pracy w fabrykach, magazynach, transporcie i innych trudnych warunkach.

 

Łączność 10GbE

Dwa porty 10GBASE-T/NBASE-T RJ45 przyspieszają zadania wirtualizacji, szybkie tworzenie/przywracanie kopii zapasowych, udostępnianie plików i transmisję wideo.

 

Wyjście 4K HDMI

Obsługa odtwarzania 4K i transkodowania w czasie rzeczywistym.

 

Optymalizacja wydajności i czasu eksploatacji dysku SSD

Zainstaluj dyski SSD SATA 6 Gb/s i aktywuj pamięć podręczną SSD, aby zwiększyć wydajność operacji wejścia/wyjścia.

 

Zastosowania wirtualizacyjne

Obsługa wielu maszyn wirtualnych i kontenerów na potrzeby różnych aplikacji i mikrousług w jednym modelu.

 

Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych

Ochrona komputerów PC/Mac, maszyn wirtualnych, kontenerów oprogramowania i danych w chmurze.

 

Aplikacje w chmurze hybrydowej

Bramy pamięci masowej w chmurze umożliwiają zastosowania w chmurze hybrydowej, dodatkowo umożliwiając rezerwację pamięci podręcznej na serwerze NAS.

 

Cztery rdzenie taktowane z częstotliwością do 3,0 GHz z przyspieszonym sprzętowo szyfrowaniem AES-NI

Model TS-i410X jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel® Atom® x6425E (o taktowaniu do 3,0 GHz) i pamięć dwukanałową o pojemności 8 GB. Dzięki szyfrowaniu AES-NI z akceleracją sprzętową TS-i410X zapewnia także niezrównaną wydajność szyfrowania, dzięki czemu poufne dane biznesowe są bezpiecznie przechowywane na serwerze NAS. Urządzenie TS-i410X jest wyposażone w cztery 2,5-calowe gniazda dysków SSD SATA 6 Gb/s do mocowania dysków SSD (zalecane są przemysłowe dyski SSD), co znacznie zwiększa wydajność operacji wejścia/wyjścia, spełniając wymagania wydajnościowe trudnych zastosowań.

 

Wydajność przesyłania danych

Transfer plików w systemie Windows (2 x 10 GbE)

Odczyt

2129 MB/s

Zapis

1057 MB/s

Transfer plików w systemie Windows z szyfrowaniem (2 x 10 GbE)

Odczyt

1933 MB/s

Zapis

676 MB/s

 

Wzmocniona konstrukcja klasy przemysłowej z zasilaniem 9 V-36 V DC

Dzięki konstrukcji bez wentylatora i solidnej obudowie, zgodnej z wojskowym standardem MIL-STD-810H, model TS-i410X może działać w temperaturach -40-70 °C. Może być używany jako dekoder lub używany z opcjonalnym uchwytem ściennym VESA 75, aby zapewnić elastyczność instalacji. Dzięki zasilaniu prądem stałym o wartościach od 9 do 36 V TS-i410X można używać w zastosowaniach przemysłowych i transportowych, w których wymagania co do napięcia wejściowego są zróżnicowane.

 

TS-i410X Wzmocniona konstrukcja klasy przemysłowej z zasilaniem 9 V-36 V DC

 

Długoterminowa dostępność

Model TS-i410X będzie dostępny i obsługiwany przez długi czas, co czyni go idealnym wyborem dla producentów multimediów, integratorów systemów i innych firm związanych z IT oraz do zastosowań komercyjnych, które wymagają dopasowania modeli NAS do projektów długoterminowych.

 

Zastosowanie z dyskami SSD pracującymi w przemysłowym zakresie temperatur

W przypadku korzystania z przemysłowych dysków SSD o przemysłowym zakresie temperatur należy ustawić ostrzeżenie o temperaturze dysku na 85°C (185°F) w sekcji Pamięć masowa i migawki, aby dostosować je do maksymalnej temperatury, w której dysk SSD może działać. (Domyślna temperatura dla dysków SSD to 70°C).

TS-i410X Zastosowanie z dyskami SSD

 

Zbuduj środowisko sieciowe wysokiej prędkości 10GbE

Model TS-i410X zapewnia dwa porty 10GBASE-T (10G/5G/2,5G/1G). Dzięki wszechstronnym, ekonomicznym rozwiązaniom firmy QNAP w zakresie pamięci masowej i połączeń sieciowych można łatwo i elastycznie zmodernizować środowisko pracy lub sieć domową dla aplikacji wymagających dużej przepustowości.

 

Szybki serwer 10GbE NAS

Serwer QNAP NAS jest wyposażony w jeden lub więcej portów 10GbE, a funkcja trunking portów umożliwia łączenie wielu portów w celu uzyskania większej przepustowości.

 

TS-i410X Szybki serwer 10GbE NAS

 

Modernizacja komputerów i serwerów

Serwery i komputery stacjonarne umożliwiają instalację kart sieciowych QNAP, które obsługują wielogigabitowe porty 10G/5G/2,5G/1G/100M.

 

TS-i410X Modernizacja komputerów i serwerów

 

Możliwość dodania portu 10GbE do laptopa

W laptopach można korzystać z przenośnego adaptera Thunderbolt™ do 10GbE firmy QNAP w celu rozbudowy do 10GbE za pośrednictwem Thunderbolt™ 3.

 

TS-i410X Możliwość dodania portu 10GbE do laptopa

 

Przełącznik 10GbE

Wielogigabitowe przełączniki 10GbE firmy QNAP obsługują prędkości 10G/5G/2,5G/1G/100M, umożliwiając podłączenie wielu stacji roboczych i urządzeń. QSW-IM1200-8C to przełącznik 10GbE klasy przemysłowej, przyspieszający wdrażanie szybkich sieci w trudnych warunkach przemysłowych.

 

TS-i410X Przełącznik 10GbE

 

W połączeniu z przełącznikiem 10GbE klasy przemysłowej

Zwiększ wydajność całej sieci korzystając z 10GbE! Przemysłowy przełącznik 10GbE QNAP QSW-IM1200-8C to idealne rozwiązanie dla modelu TS-i410X, aby przyspieszyć szybkie i niezawodne wdrażanie sieci w trudnych warunkach. Przełącznik QSW-IM1200-8C ma solidną konstrukcję klasy przemysłowej, zapewnia funkcje zarządzania Layer 2 z przyjaznym dla użytkownika interfejsem i jest wyposażony w redundantne zasilanie prądem stałym w celu zapewnienia niezawodnej pracy i służy do realizacji zadań wymagających dużej przepustowości w różnych środowiskach sieci przemysłowej.

 

TS-i410X W połączeniu z przełącznikiem 10GbE klasy przemysłowej

 

Wiele portów USB dla UPS i więcej

Dzięki czterem USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) można szybko tworzyć kopie zapasowe i przesyłać duże pliki do urządzenia TS-i410X i z niego. Obsługuje również wiele urządzeń USB, takie jak zewnętrzne dyski twarde lub zasilacz bezprzerwowy (UPS), co zapewnia większą funkcjonalność i potencjał zastosowań.

 

TS-i410X Wiele portów USB dla UPS i więcej

 

Bezpośrednie wyjście HDMI 4K dla multimediów i maszyn wirtualnych

Urządzenie TS-i410X jest wyposażone w układ graficzny Intel® UHD Graphics z obsługą dekodowania sprzętowego i transkodowania w czasie rzeczywistym*. Wyjście HDMI obsługuje rozdzielczość 4K przy 30 Hz, co jest nieocenioną zaletą między innymi w produkcji/edycji wideo lub projektowaniu przemysłowym, wymagających wysokiej rozdzielczości obrazu i intensywnego korzystania z zapisywania, przesyłania i wyświetlania materiałów multimedialnych. Podłączając model TS-i410X do wyświetlacza HDMI, można obsługiwać maszyny wirtualne z rozwiązaniami Virtualization Station lub Linux Station lub oglądać bezpośrednio treści multimedialne zapisane na serwerze NAS.

 *Na jakość wideo mogą wpływać takie czynniki jak stosowane oprogramowanie do odtwarzania, formaty plików, stopień wykorzystania systemu oraz dostępne pasmo.

 

Wykorzystaj dysk SSD M.2 do 2,5-calowego adaptera SATA

Zainstaluj jeden lub więcej adapterów QDA-A2MAR w urządzeniu TS-i410X, aby zmaksymalizować wykorzystanie pamięci masowej dostępnych 2,5-calowych kieszeni dyskowych, używając pomocą dysków SSD M.2 SATA. Zwiększa wydajność pamięci masowej, tworząc wolumeny SSD, wielopoziomowe środowisko pamięci masowej z technologią Qtier lub buforowaniem SSD. Użytkownicy mogą monitorować stan dysku i zarządzać wykorzystaniem dysku SSD z aplikacji Menedżer pamięci masowej i migawek QTS.

 

TS-i410X Wykorzystaj dysk SSD M.2 do 2,5-calowego adaptera SATA

 

Inteligentny monitoring zapewniający całodobową ochronę

QVR Elite to oparte na subskrypcji rozwiązanie do inteligentnego monitoringu firmy QNAP, pozwalające na łatwe tworzenie systemu monitoringu przy niższych kosztach posiadania i większych możliwościach rozbudowy. Nagrania są zapisywane w formie plików MP4, umożliwiając ich odtwarzanie na niemal każdym urządzeniu. Aplikacja QVR Elite obejmuje także rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji QNAP, pozwalając przy użyciu QNAP NAS na stworzenie inteligentnego systemu rozpoznawania twarzy na potrzeby handlu detalicznego i systemy dostępu do drzwi. Możesz wydzielić na urządzeniu TS-i410X dedykowane, niezależne miejsce do magazynowania danych z nadzoru wizyjnego oraz korzystać z zalet uproszczonego zarządzania kamerami, alokacji miejsca w pamięci masowej, przeglądania na żywo obrazów z kamery oraz odtwarzania.

 

TS-i410X Inteligentny monitoring

 

Bezpłatne wbudowane kanały

2 bezpłatne kanały kamer IP

 

Łączna liczba kanałów

Skalowalnie poprzez opcjonalne licencje

 

Subskrypcja

Miesięcznie 1,99 USD/kanał

 

Format wideo

MP4

 

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna i QVR Pro Client

 

Pamięć masowa z możliwością rozbudowy

Moduły rozszerzające NAS

 

QTS 5 — szybkość, niezawodność i łatwość użytkowania!

Model TS-i410X jest standardowo wyposażony w system operacyjny QTS 5, a zaktualizowane jądro systemu, zoptymalizowany interfejs użytkownika i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa zapewniają całkiem nowy poziom użytkowania.

 

Inteligentniejszy. Sprawniejszy. Polubisz go.

Poruszając się po systemie QTS 5 z pewnością zauważysz, jak duży nacisk został w nim położony na detale poprawiające jakość użytkowania. Docenisz płynniejsze działanie serwera NAS, wygodny interfejs graficzny i szybsze znajdowanie ulubionych aplikacji.

 

TS-i410X system QTS 5

 

Zacznij od przewodnika

Podczas pierwszej instalacji przewodnik przeprowadzi użytkownika przez proces konfiguracji. Z instrukcjami krok po kroku instalacja przebiega szybko i prosto.

 

TS-i410X przewodnik po systemie QTS 5

 

Płynny i szybki interfejs użytkownika

Klikanie przycisków, przełączanie się między aplikacjami, rozwijanie i zwijanie okien — wszystkie czynności wykonuje się znacznie płynniej. Dodatkowo, pasek wyszukiwania w głównym menu pomaga znajdować szukane aplikacje.

 

TS-i410X Przyjazny interfejs systemu QTS 5

 

Rozwiązanie do kompleksowego tworzenia kopii zapasowych danych i przywracania po awarii

Urządzenie TS-i410X obsługuje różne aplikacje, które uwzględniają wszystkie potrzeby w zakresie tworzenia kopii zapasowych. Praktykuj bezpieczne nawyki IT, regularnie tworząc kopie zapasowe plików i zawartości urządzeń, umożliwiając ich łatwe przywrócenie w razie potrzeby.

 

image

Kopia zapasowa komputera/laptopa

W przypadku systemu Windows® zainstaluj NetBak Replicator, aby utworzyć kopie zapasowe danych z komputera na serwerze QNAP NAS. W systemie macOS®, aby zabezpieczyć dane, wystarczy skonfigurować wbudowaną aplikację Time Machine®.

 

image

Tworzenie zdalnych kopii zapasowych dla NAS

Oprogramowanie Hybrid Backup Sync ułatwia tworzenie kopii zapasowych danych z urządzenia TS-i410X na innym serwerze QNAP NAS lub serwerze zdalnym w celu realizowania strategii tworzenia kopii zapasowych 3-2-1.

 

image

Kopie zapasowe VM

Korzystaj z niewymagającego licencji tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych VMware® i Hyper-V z przyrostowymi kopiami zapasowymi po stronie źródła, globalną deduplikacją i kompresją odzyskiwania.

 

image

Tworzenie kopii zapasowych w chmurze dla NAS

Oprogramowanie Hybrid Backup Sync obsługuje standardową pamięć masową w chmurze do tworzenia kopii zapasowych danych NAS. W przypadku tworzenia kopii zapasowych w obiektowej pamięci masowej chmura VJBOD jest szczególnie przydatna w celu zmniejszenia wykorzystania przepustowości i czasu tworzenia kopii zapasowych.

 

image

Technologia QuDedup

Oprogramowanie Hybrid Backup Sync eliminuje nadmiarowe dane u źródła, a następnie tworzy kopie zapasowe zdeduplikowanych danych, pomagając zaoszczędzić czas i koszty przechowywania przy jednoczesnym zapewnieniu wydajnych kopii zapasowych w wielu wersjach.

 

Migawki wielu wersji zmniejszają zagrożenie związane z oprogramowaniem ransomware

Urządzenie TS-i410X obsługuje migawki oparte na blokach, które rejestrują stan systemu w dowolnym momencie. Pomaga to chronić dane, które można przywrócić w dowolnym momencie, co znacznie pomaga w łagodzeniu zagrożenia ze strony oprogramowania ransomware.

 

TS-i410X Migawki

 

Migawki woluminów i jednostek LUN

Rób migawki w kilka sekund i przywracaj cały wolumin/jednostkę LUN do określonego punktu w czasie, aby zapobiec utracie ważnych danych.

 

Natychmiastowe przywracanie migawek

Zawartość migawek można szybko przywracać na lokalny serwer NAS, można także przywracać tylko wybrane foldery i pliki na lokalny lub zdalny serwer NAS bądź do przestrzeni w chmurze. Możesz także wygodnie przeglądać i przywracać migawki po stronie klienta.

 

Utwórz migawki

Popraw ochronę danych, tworząc kopie zapasowe migawek! Replikuj migawki woluminów/jednostek LUN w urządzeniu TS-i410X na zdalny serwer (Snapshot Replica), kopiując tylko wprowadzone zmiany. Ta funkcja może pomóc w oszczędzaniu czasu i przepustowości. Można ją uruchamiać ręcznie lub zgodnie z harmonogramem.

 

Najlepsze centrum do przechowywania plików i współpracy

Urządzenie TS-i410X integruje aplikacje do przechowywania, zarządzania, synchronizowania, wyszukiwania i archiwizowania plików. Obsługuje protokoły SMB/CIFS, AFP i NFS w celu usprawnienia udostępniania plików w systemach Windows®, Mac® i Linux®/UNIX® oraz zapewnia najbardziej inteligentne rozwiązanie NAS do profesjonalnego zarządzania plikami.

 

File Station

Zarządzanie, dostęp i udostępnianie wszystkich plików w TS-i410X oraz przeglądanie plików migawek — wszystko z poziomu przeglądarki internetowej. Możesz także łatwo zamontować zdalne foldery NAS i magazyny w chmurze.

 

TS-i410X File Station

 

Qsync

Umożliwia udostępnienie wszelkich plików przesłanych do urządzenia TS-i410X we wszystkich powiązanych urządzeniach, takich jak komputery, laptopy i urządzenia mobilne. Synchronizacja folderów udostępnionych i folderów zespołów pozwala na udostępnianie plików w grupach, co zwiększa elastyczność prowadzenia zespołowych projektów i możliwości współpracy.

 

TS-i410X Qsync

 

Qsirch

Wydajna wyszukiwarka w stylu Google, umożliwiająca szybkie wyszukiwanie określonych obrazów, muzyki, filmów, dokumentów i wiadomości e-mail według słów kluczowych, koloru i innych warunków wyszukiwania. Obsługuje także aplikację Qfiling, umożliwiając wykonywanie zadań jednorazowych lub automatycznych zadań archiwizacji w oparciu o kryteria wyszukiwania.

 

TS-i410X Qsirch

 

Qfiling

Automatyzacja zarządzania plikami — wszystko, co trzeba zrobić, to skategoryzować pliki i skonfigurować harmonogram. Resztą zajmie się Qfiling. Aplikacja Qfiling umożliwia również inteligentny recykling, który natychmiast przenosi przefiltrowane pliki do Kosza.

 

TS-i410X Qfiling

 

Kompleksowe ustawienia zabezpieczeń i uprawnień

Urządzenie TS-i410X zawiera elastyczne ustawienia uprawnień i środki bezpieczeństwa. Oprócz blokowania adresów IP, weryfikacji dwuetapowej, połączenia HTTPS oferuje aplikacje, które pomagają zapewnić optymalną ochronę NAS przed zagrożeniami, takimi jak złośliwe oprogramowanie i hakerzy.

 

image

Uproszczone ustawienia uprawnień

Urządzenie TS-i410X obsługuje kompleksowe ustawienia praw dostępu do folderów współdzielonych, Azure Active Directory Domain Services (Azure AD DS), LDAP i Windows ACL, ułatwiając personelowi IT efektywne zarządzanie kontami użytkowników i prawami dostępu do wielu systemów NAS.

 

image

Ochrona QuFirewall

Obsługuje protokół IPv6, listy dostępu zapory i filtrowanie GeoIP w celu ograniczenia dostępu w zależności od lokalizacji geograficznej, aby zwiększyć bezpieczeństwo sieci NAS.

 

image

Najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki QVPN

Wirtualna sieć prywatna (VPN) umożliwia nawiązywanie bezpiecznych połączeń w celu uzyskania dostępu do zasobów sieciowych i usług z użyciem sieci publicznej. Sieć QVPN obsługuje tworzenie klienta VPN, korzystanie z modelu TS-i410X jako serwera VPN oraz usługę WireGuard® VPN z łatwym w obsłudze interfejsem do konfigurowania bezpiecznego połączenia.

 

image

Security Counselor

Portal bezpieczeństwa modelu TS-i410X, służący do sprawdzania słabych punktów i otrzymywania zaleceń dotyczących zwiększenia bezpieczeństwa NAS. Zawiera on także oprogramowanie antywirusowe i program do usuwania złośliwego oprogramowania.

 

Wielofunkcyjne rozwiązanie hostingu dla wirtualnych maszyn i kontenerów

Uruchamiając wiele maszyn wirtualnych i kontenerów na urządzeniu TS-i410X możesz wdrażać środowiska i aplikacje dla wielu dzierżawców, aby zwiększyć wydajność zarządzania i obniżyć koszty sprzętu. W połączeniu z aplikacją Sieć i przełącznik wirtualny, system usprawnia interoperacyjność maszyn wirtualnych, kontenerów, serwera QNAP NAS i innych urządzeń fizycznych w sieci, umożliwiając użytkownikowi elastyczne przydzielanie zasobów fizycznych i wirtualnych zasobów sieci, upraszczając wdrażanie sieci.

 

Virtualization Station

Możliwość uruchomienia wielu maszyn wirtualnych Windows®, Linux®, UNIX®, Android™ i QuTScloud oraz uzyskania do nich dostępu za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub funkcji VNC (ang. Virtual Network Computing). Jedno urządzenie NAS umożliwia firmom uruchomienie zwirtualizowanych aplikacji serwerowych bez konieczności korzystania z dodatkowych serwerów fizycznych.

 

Container Station

Poznaj lekkie technologie wirtualizacji kontenerów Docker®, LXD i Kata, pobieraj aplikacje z wbudowanego rejestru Docker Hub Registry®, importuj/eksportuj kontenery oraz utwórz obszerne mikroserwisy.

 

Linux Station

Służy do uruchamiania aplikacji systemu Linux® (m.in. aplikacji z Software Center) bezpośrednio na serwerze NAS i zdalny dostęp do pulpitu Linux® z przeglądarki internetowej. Platforma Linux® o otwartym kodzie źródłowym jest również idealna do tworzenia Internetu rzeczy.

 

Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

Firma QNAP zapewnia łatwe sposoby na zwiększenie pojemności pamięci masowej. Dostępnych jest kilka sposobów rozbudowy pamięci masowej TS-i410X w celu przechowania danych lub rozwoju firmy.

 

Przyłącz moduły rozszerzające QNAP

Podłącz moduły rozszerzające do TS-i410X i zarządzaj rozbudową pamięci masowej NAS za pomocą przyjaznej dla użytkownika aplikacji Storage & Snapshots Manager.

 

Montowanie pamięci masowej w chmurze lub na zdalnych serwerach plików

Zamontuj pamięć masową w chmurze lub na zdalnych serwerach plików, aby zwiększyć pojemność TS-i410X, jednocześnie centralnie zarządzając plikami na serwerze NAS, w pamięci w chmurze i urządzeniach zdalnych.

 

Więcej aplikacji zwiększających produktywność

Urządzenie TS-i410X oferuje App Center, zawierający bogate w funkcje aplikacje, co pozwala zwiększyć potencjał urządzenia NAS!

 

image

QmailAgent

Najlepsze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych poczty e-mail, które umożliwia łatwe tworzenie kopii zapasowych/przywracanie i zarządzanie wieloma kontami poczty e-mail w ich rodzimym formacie z silnymi zabezpieczeniami i wysoką integralnością danych.

 

image

Qmiix

Platforma integracyjna jako usługa (iPaaS), która umożliwia połączenie aplikacji i urządzeń za pośrednictwem QNAP NAS w celu zautomatyzowania codziennych zadań i zwiększenia wydajności.

 

image

Centrum powiadomień

Konsoliduje wszystkie zdarzenia, alerty i powiadomienia w systemie w celu zapewnienia sprawnego i łatwego zarządzania NAS, oferując użytkownikowi nieustanny dostęp do aktualnych informacji o stanie NAS.

 

image

QuObjects

Uruchom wysokowydajne środowisko programistyczne zgodne z S3 na urządzeniu TS-i410X, aby uprościć przepływy pracy związane z tworzeniem usług od testowania po produkcję. Możesz także przenieść zimne dane z chmury do lokalnych magazynów QuObjects, aby obniżyć koszty przechowywania w chmurze.

 

image

Browser Station

Uzyskaj zdalny dostęp do chronionych danych w tej samej sieci LAN, co urządzenie TS-i410X bez przechodzenia przez skomplikowane ustawienia VPN.

 

image

QuFTP

Urządzenie TS-i410X może działać jako serwer FTP z szyfrowaniem SSL/TLS, kontrolą przepustowości QoS i ustawieniami uprawnień w celu wydajnego i bezpiecznego przesyłania dużych ilości danych. Obsługiwany jest również klient FTP.

 

TS-i410X 5-letnia gwarancja

Możesz przedłużyć gwarancję na sprzęt do 5 lat

Model TS-i410X jest objęty 3-letnią gwarancją bez dodatkowych kosztów. Możesz także wykupić przedłużenie okresu ważności gwarancji do 5 lat.

 Gwarancja: Producenta (36m)

Specyfikacja
Ilość obsługiwanych dysków 4 szt
Ilość zatok 4 szt
Rodzaj procesora x86
Rodzaj urządzenia NAS
Złącza zewnętrzne Wbudowane porty 10GbE
Waga 2.54 kg
Złącza zewnętrzne Wbudowane porty 10GbE
Szerokość 6.5 cm
Wysokość 18 cm
*Rodzaj procesora x86
Rodzaj urządzenia NAS
Głębokość 25.4 cm
Ilość zatok 4 szt
Ilość obsługiwanych dysków 4 szt
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci