• QNAP TS-832PXU-4G

Symbol: TS-832PXU-4G
Brak towaru
5955.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 72h (w dni robocze)
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier DPD 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Dostępność Brak towaru
EAN 4713213518151

Dzięki portom sieciowym 10GbE SFP+ i 2,5GbE model TS-832PXU zapewnia wysoką przepustowość sieciową, usprawniając współpracę w zespole i uzyskiwanie dostępu do plików. Gniazdo PCIe Gen 2 x2 umożliwia instalację karty rozszerzeń QNAP w celu zapewnienia dodatkowej łączności sieciowej, funkcji buforowania SSD lub bezprzewodowej łączności. Model TS-832PXU obsługuje tworzenie kopii zapasowych plików i ich synchronizację, ochronę w postaci zabezpieczenia przy użyciu migawek oraz usługi tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw: Google G Suite™ i Microsoft 365®, zapewniając jednocześnie gotowość błyskawicznego przywracania danych. Dzięki dodatkowej obsłudze bram w chmurze, nigdy wcześniej tworzenie rozwiązania pamięci masowej w chmurze hybrydowej nie było takie proste.

Dwa porty 10GbE SFP+ i dwa porty sieciowe 2,5GbE RJ45 przyspieszają udostępnianie plików.

Dzięki technologii HBS (Hybrid Backup Sync) można tworzyć kopie zapasowe i synchronizować dane w innym systemie NAS, na serwerach i w pamięci masowej w chmurze, co zapewnia kompleksowe planowanie w zakresie przywracania danych po awarii.

Aplikacja Boxafe zapewnia dodatkową warstwę ochrony poprzez tworzenie kopii zapasowych wiadomości e-mail, dysków w chmurze, kontaktów i kalendarzy Google™ G Suite i Microsoft 365®.

Migawki zapisują pełny stan systemu oraz danych, umożliwiając ochronę plików i danych przed przypadkowym usunięciem i atakami złośliwego oprogramowania.

Można zwiększyć potencjał aplikacji urządzeniu TS-832PXU, instalując zgodną kartę PCIe.

Możliwość zwiększenia pojemności pamięci masowej urządzenia TS-832PXU przy użyciu modułów rozszerzających QNAP TR RAID lub TL JBOD.

 

Wyższa wydajność i szybszy transfer

Urządzenie TS-832PXU ma zainstalowany czterordzeniowy procesor Annapurna Labs Alpine AL-324 ARM® Cortex®-A57 1,7 GHz z pamięcią DDR4 RAM o pojemności 4 GB (z możliwością rozbudowy do 16 GB) i dyskami SATA 6 Gb/s w celu zapewniania wyższej wydajności. Dzięki dwóm portom 10GbE SFP+ i dwóm portom sieciowym 2,5GbE urządzenie TS-832PXU zapewnia niezwykłą przepustowość na potrzeby dużej szybkości dostępu do plików, tworzenia kopii zapasowych/przywracania danych i transferu multimediów, a jednocześnie umożliwia elastyczną alokację zasobów sieciowych dla poszczególnych aplikacji i usług.

Możesz zmodernizować swoją sieć, aby zwiększyć wydajność zespołu

Firma QNAP zapewnia różne rozwiązania wysokiej szybkości sieci po przystępnej cenie. Przełączniki sieciowe QSW zapewniają zarządzane i niezarządzane opcje 10GbE i 2,5GbE na potrzeby tworzenia szybkiej sieci. Firma QNAP oferuje także karty rozszerzeń sieci 10GbE / 5GbE / 2,5GbE oraz karty USB do 5GbE dla urządzeń z systemem Windows® / Linux®, umożliwiając wszystkim stacjom roboczym korzystanie z szybkiej sieci.

 

Dzięki dyskom SSD możesz zwiększyć wydajność serwera NAS

W miarę jak dyski SSD stają się coraz bardziej przystępne cenowo stosowanie dysków SSD w serwerze NAS może poprawić wydajność bez konieczności ponoszenia dużych nakładów inwestycyjnych. Model TS-832PXU obsługuje technologię buforowania SSD, automatycznie poziomowaną pamięć masową Qtier™ i nadmiarową alokację SSD, umożliwiając zrównoważenie wydajności pamięci masowej, alokacji pamięci masowej i wydatków związanych z działem IT.

  • Możesz wprowadzić równowagę pomiędzy wydajnością a pojemnością

    Zastosowanie buforowania SSD może zwiększyć wydajność serwera NAS. Oprócz technologii automatycznego poziomowania Qtier™ zapewniana jest także idealna konfiguracja pamięci masowej między wysokowydajnym dyskiem SSD a dyskiem twardym o dużej pojemności, przy jednoczesnym zrównoważeniu wydajności i kosztów.

  • Możesz wydłużyć żywotność dysku SSD

    Dodatkowa funkcja alokacji nadmiarowej SSD pozwala na dodanie 1-60% zarezerwowanej przestrzeni, co pozwoli uniknąć pogorszenia wydajności, pomagając zwiększyć stabilność systemu i wydłużyć żywotność SSD.

Wielopunktowe tworzenie kopii zapasowych plików, dostęp do nich i możliwość ich synchronizacji

HBS (Hybrid Backup Sync) łączy w sobie możliwość tworzenie kopii zapasowych danych, oraz przywracanie i synchronizację danych. Dzięki szybkiej łączności 10GbE można łatwo tworzyć kopie zapasowe lub synchronizować dane z danymi na innym serwerze NAS QNAP, zdalnym serwerze lub w pamięci masowej w chmurze, aby stworzyć niezawodne rozwiązanie do przywracania danych po awarii. Qsync zmienia model TS-832PXU w bezpieczne i pojemne centrum danych do synchronizacji plików. Każdy plik przesłany do serwera TS-832PXU jest udostępniany różnym powiązanym urządzeniom, takim jak komputery, laptopy i urządzenia mobilne. Można także synchronizować udostępniane foldery lub tworzyć foldery zespołów w celu poprawy współpracy zespołu.

Łatwe wyszukiwanie plików i zdjęć, i ich automatyczna organizacja

Model TS-832PXU zapewnia większą wygodę przy zarządzaniu plikami. Możliwość szybkiego wyszukiwania plików przy użyciu aplikacji Qsirch oraz organizacji zdjęć przy użyciu aplikacji QuMagie i ich automatycznej archiwizacji dzięki aplikacji Qfiling.


Wyszukiwanie plików

Aplikacja Qsirch pozwala szybko znaleźć obrazy, pliki muzyczne, nagrania wideo, dokumenty, wiadomości e-mail i inne za pomocą słów kluczowych, kolorów i różnych filtrów.

 


Zarządzanie zdjęciami

Aplikacja QuMagie pozwala identyfikować osoby i przedmioty na zdjęciach oraz automatycznie grupuje zdjęcia według kategorii, umożliwiając łatwe znajdowanie podobnych zdjęć.

 


Automatyczne archiwizowanie

Aplikacja Qfiling automatyzuje organizowanie plików lub recykling w oparciu o samodzielnie konfigurowane zasady, znacznie zwiększając wydajność pracy. 

Bezpieczne tworzenie kopii zapasowych Google G Suite™ i Microsoft 365®

Rozwiązania SaaS (ang. Software as a Service), takie jak Google G Suite™ i Microsoft 365®, są wygodne w użytkowaniu, dlatego stały się tak popularne wśród wielu firm i organizacji. Wielu użytkowników jednak nie chroni danych w chmurze przed utratą, ograniczeniami w przywracaniu i błędami ludzkimi. Model TS-832PXU zawiera aplikację QNAP Boxafe, która umożliwia tworzenie kopii zapasowych plików, wiadomości e-mail, kalendarzy i kontaktów z Google G Suite™ i Microsoft 365® w celu zapewnienia dodatkowej warstwy ochrony danych w chmurze dla firm.

 

Dostęp do danych w chmurze z niewielkimi opóźnieniami dzięki bramom pamięci masowej w chmurze

Wdrażając bramy pamięci masowej w chmurze i aktywując lokalną pamięć podręczną w modelu TS-832PXU, można płynnie korzystać z chmury na potrzeby magazynowania, tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych z dostępem o niskich opóźnieniach, zapewniając innowacyjne rozwiązanie z wykorzystaniem chmury hybrydowej.


Brama w chmurze oparta na plikach HybridMount

Dzięki połączeniu z chmurą możesz w elastyczny sposób powiększać pojemność pamięci. Możesz wykorzystać aplikacje QTS do zarządzania i edytowania plików w chmurach oraz monitorowania plików multimedialnych. Rozwiązanie HybridMount jest idealne do współpracy online na serwerze plików i analizy danych na poziomie plików.

 


Brama w chmurze oparta na blokach VJBOD

Chmura VJBOD obsługuje tworzenie kopii zapasowych danych NAS w opartej na blokach pamięci w chmurze. Transmisje danych opartych na blokach polegają na przesyłaniu losowych danych i dużych plików do chmury w oparciu o bloki, i przesyłane są zmiany w woluminach opartych na blokach i w jednostkach LUN. Jest to idealne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych jednostek LUN, baz danych i poufnych plików.

 

Elastyczne rozszerzanie pojemności pamięci masowej w dowolnym momencie

Pojemność pamięci masowej urządzenia TS-832PXU można łatwo zwiększyć, aby wyjść naprzeciw potrzebom coraz większych ilości danych. Wystarczy podłączyć moduł rozszerzający RAID QNAP TR lub TL JBOD, aby na żądanie zwiększyć pojemność pamięci masowej. Dzięki wirtualnej technologii JBOD (VJBOD) firmy QNAP niewykorzystaną pojemność modelu TS-832PXU można także wykorzystać w celu zwiększenia pojemności pamięci masowej innego serwera QNAP NAS.


Rozszerzenie PCIe zwiększające potencjał aplikacji

Model TS-832PXU zawiera gniazdo PCIe Gen 2 x2, co umożliwia zwiększenie potencjału aplikacji poprzez zainstalowanie zgodnej karty PCIe.


Karta sieciowa

Dodanie dodatkowych portów sieciowych 2,5GbE/ 5GbE/ 10GbE pozwoli usprawnić zadania wymagające dużej przepustowości, takie jak masowa transmisja danych i szybkie tworzenie kopii zapasowych/przywracanie danych.Karta QM2

Dodaj do serwera NAS funkcję buforowania M.2 SSD lub łączności 10GbE (10GBASE-T) w celu uzyskania zoptymalizowanej wydajności i przepustowości.

Więcej informacji: QM2


Karta USB

Dodając kartę rozszerzeń QNAP USB 3.2 Gen 2, można korzystać z wydajności transferu danych 10 Gb/s dzięki nowszym, szybszym urządzeniom USB do transferu dużych plików multimedialnych.

Przedłużenie gwarancji nawet do 5 lat

Model TS-832PXU jest objęty 3-letnią gwarancją bez dodatkowych kosztów. Jeśli zachodzi taka potrzeba, można zakupić przedłużenie gwarancji, które wydłuża okres gwarancji nawet do 5 lat.

 


Gwarancja: Producenta (36m)

Specyfikacja
Ilość obsługiwanych dysków 8 szt
Ilość zatok 8 szt
Rodzaj procesora ARM
Rodzaj urządzenia NAS
Zasilanie redundantne nie
Złącza M.2 SSD Opcjonalne złącza M.2 SSD
Złącza zewnętrzne Opcjonalne porty 10GbE
Złącza zewnętrzne Wbudowane porty 2.5GbE
Złącza zewnętrzne Wbudowane porty 10GbE
Waga 9.45 kg
Złącza zewnętrzne Opcjonalne porty 10GbE, Wbudowane porty 10GbE, Wbudowane porty 2.5GbE
Szerokość 48.2 cm
Wysokość 8.9 cm
*Rodzaj procesora ARM
Rodzaj urządzenia NAS
Głębokość 53.4 cm
Zasilanie redundantne nie
Ilość zatok 8 szt
Złącza M.2 SSD Opcjonalne złącza M.2 SSD
Ilość obsługiwanych dysków 8 szt
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci