• Kategorie
  • Szukaj
  • Konwertery

Specyfikacja Obsługa funkcji Plug & Play Tak Wskaźnik LED zasilania Tak Kolor produktu Czarny Certyfikaty FCC, CE Obsługa PoE Tak ...
105.00
szt. Do przechowalni
Specyfikacja Kolor produktu Czarny Zgodność z RoHS Tak Wewnętrzny Nie Diody LED Zasilanie Diody LED Prędkość Zgodny ze standr...
133.00
szt. Do przechowalni
Specyfikacja Diody LED Zasilanie Zgodność z RoHS Tak Kolor produktu Czarny Wewnętrzny Nie Certyfikaty FCC, CE Maksymalne zuży...
176.00
szt. Do przechowalni
Specyfikacja Diody LED Link Zgodny ze standradami przemysłowymi IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x Certyfikaty FCC, CE Maksymalne zuż...
102.00
szt. Do przechowalni
Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX. Urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym dzięki wykorzystaniu technologii WDM. Pozwala na zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20-60km.
144.00
szt. Do przechowalni
Media konwerter MC220L umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 10/100/1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując...
104.00
szt. Do przechowalni
Specyfikacja Kolor produktu Czarny Napięcie 5 V Prąd wejściowy 0.6 A Głębokość produktu 73 mm Szerokość produktu 94,5 mm Wyso...
117.00
szt. Do przechowalni
Moduł charakteryzujący się długością fali 850 nm oraz transferem danych 1000 Mb/s. Minimalna siła nadawcza wynosi -17 dBm.
482.00
szt. Do przechowalni
Konwenter z diodami LED. Urządzenie posiada zasięg 20 km dla kabla światłowodowego, 100 m dla kabla RJ-45.
450.00
szt. Do przechowalni
Specyfikacja Szerokość 80mm Długość 120mm Wysokość 40mm
72.00
szt. Do przechowalni
  • Producenci