• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - SteelDigi

Podstawka do konsoli PlayStation 5 z funkcją chłodzenia, ładowania i przechowywania. Posiada 2 port ładujące do padów DualSense, miejsce na pilota do PS5 oraz na 10 gier.
172.00
Stacja do ładowania 2 padów DualSense konsoli PlayStation 5 z funkcją szybkiego ładowania, w białym kolorze z pomarańczowym podświetleniem.
110.00
Stacja do ładowania dwóch padów do PlayStation 4. Akcesorium zostało wyposażone we wskaźniki LED, które informują o stanie naładowania każdego z padów.
69.00
Stacja do ładowania pada do PlayStation 4. Czerwony wskaźnik LED informuje o stanie zasilania, a zabezpieczenia urządzenia dbają o kondycję akumulatora.
55.00
Multifunkcyjna stacja marki SteelDigi wyróżnia się chłodzeniem, organizerem na 12 płyt z grami i miejscem do ładowania dwóch padów.
153.00
Multifunkcyjna stacja marki SteelDigi wyróżnia się organizerem na 14 płyt z grami i miejscem do ładowania dwóch padów do konsoli Xbox Series X.
188.00
Kontroler do PS4 z trybem TURBO pozwoli zyskać przewagę w grze. Urządzenie zostało wyposażone w pojemny akumulator, a silne wibracje i podświetlenie reagujące na wydarzenia w grze sprawią, że gracze nie będą narzekać na brak wrażeń.
162.00
Ładowarka SteelDigi AZURE HAMMOCK łączy w sobie funkcję ładowania kontrolera DualSense oraz wieszaka na słuchawki. Urządzenie może być zawieszone na obudowie konsoli PS5 lub zamontowane na ścianie.
91.00
Ładowarka SteelDigi AZURE HAMMOCK łączy w sobie funkcję ładowania kontrolera DualSense oraz wieszaka na słuchawki. Urządzenie może być zawieszone na obudowie konsoli PS5 lub zamontowane na ścianie.
91.00
Obudowa AZURE SCALP marki SteelDigi została stworzona z myślą o PS5 Blu-Ray. Czarny kolor doskonale pasuje do pozostałych elementów konsoli, a montaż nie wymaga dodatkowych narzędzi i akcesoriów.
153.00
Obudowa AZURE SCALP marki SteelDigi została stworzona z myślą o PS5 Digital. Czarny kolor doskonale pasuje do pozostałych elementów konsoli, a montaż nie wymaga dodatkowych narzędzi i akcesoriów.
153.00
Stacja ładująca SteelDigi na 2 pady DualSense konsoli PlayStation 5 w białym kolorze z niebieskim, efektownym podświetleniem.
103.00
  • Producenci